Wpis z mikrobloga

Bebg użytnicy! Po pu roku powracam ze szczosem, a mianowicie «Mam z was taka mocną beke teraz elo» – nie mylić z gniotem wszechczasów. Gniot z wizunynkiem jak zwykle w komentarzu.

Noo ja tam? Wysanie +paczek na Ws… na Wschodnią+ hyyyy. Doba, koniec śmiania bo… {nalewanie wody} Bo to szkoda… Taak mówi się, szkoda… #!$%@?. Poosu daliście się wkręcić {odpalanie gazu} i się wkręcacie. {łup (bicie się lewymi rękami po nogach)} A ja mam z tego… kasy. Z jutuba. {łup} Bo się sami wkręcacie. Ale to jes wasza broszka… nie moja… Nazie… Tu wwidzę kto jes prawdziym fane, a kto jes frajerem. Bo wystarczyło… sobie… obejrzeć filmik, który podaje adres do wysyłki… {łup} prawdziwy nasz, to wysyłacie tam. Na tą Wsodnią {łup}. To {łup} kto tutaj… ogunie {łup} jes i…diotom do kuwadatu {łup} iitenecie? {łup} Wy! {łup} Ale! Wy tego nie rozumiecie. Że to… {łup} dużo ludzi was… {łup} czyta i ma z tego taką bekę {łup}, że lepiej nie mówić. Ale… ja się o to nie martwię, bo co to? To nie moja broszka jak się mówi, no połosu… dajecie się wkręcać i… {łup} Co mam tu {łup} mówić powostu. {łup} Powostü… frajerami {łup} jesteście, bo się daliście wkręci na to… Wschodnią. {mlask} {łup} Widzicie? Cały intenet {łup} huczy o was na pewno {łup} że się daliście wkręcić {łup}, widzicie? {mlask} {łup} Nagłośniem to mocno. +{łup}+ Co, w… {łup} już teraz wam +{łup}+ wstyd jest? Pokazać się… +{łup}+ ludziom? {mlask} Aa, mogliście myśleć wcześniej {łup}, przed… aferą {łup}. No ale. +{łup}+ Nie ścieliście wierzyć ani nic… Źliście że to jes… nap+ł+awdę? +{łup}+ To… przejechaliście się. A ja mam ubaw po pachy jak się {łup} mówi. Noommam {łup} z tego… zlewkę {łup} że… hmm… {mlask} Lepie nie mówić {łup}. {mlask} ale to wy poostu… yy… nakręciliście się tom… Wsodniom… {łup} Wy tak ciągniecie, ciągniecie… +{łup}+ A ja… pociołem to dalej żeby was… ośmieszyć w yntennecie, udało mi się. +{łup}+ Gemowe {łup}. Gra skonczona z wami. +{łup}+ A, widzicie. Czeba uważać… z kim się igra. {mlask} Bo… chcieliście nas wkręcać jakieś gówna? A tu się obróciło. Ćśiko wam {łup}. To my taz z was robimy bekę. Totano w necie. {łup} Ale… nie rozumiecie, nie rozumiecie… to musizie {łup} poczuć na swej skórze. Jak ludzie was ośmieszają… W… w necie się śmieją z was. Z ty komentarzy coa na kanale wrzuzacie. Szszna pewno… ludzie to mają z was bompę. Psz nie wiecie o ty, bo nie siedzicie. Niesteście tom osomom, która czyta i ma z was zlewę. Aale… {łup} {łup} Niz nie zrobię, coarozrobić? Nic. Posu daliście się wkrę+c+a i dajecie się dalej wkręcać. To się wkręcajcie. Wkręcajcie się tam. Dalej. A ja… z kobom {łup} jesteśmy górą, a wy? Pfrt… Dołeem, benc. {łup} Pobosu {mlask} kiepsko myślicie. Może… wam to poczełe… ćhś… do wariatkowa? Bo coś… coś to myślenie wam nie wychodzi. Aa widzicie? Ja mam św… ja mam z tego teaz bekę. Z was. +To+talnie. Mysieliście że… wy będziecie ze mnie tyko bekę robiś? Uuu {kiwanie lewym palcem}. Niee. Obróciłę się w drugą sonę. Teaz ja łaz was robię bekę. Po necie. Miło wam… co? Żeby być ośmieszonym w +i+tenecie. Ja sobie pospiszę te… loginy z kanałów, co piszą… komentarze, które… piszą tak twardo +{łup}+ na Wsfodnią {łup}, to dopiero +{łup}+ ludzie się przekonają co za, #!$%@?, debile. Poczekajcie, poczekaje, ja sobie pospiszse… wspiszę sobie na zeszyt, będę czytał +{łup}+. Które osoby +{łup}+ tak twardo naciskają na tą Wschodnią. Aż cała Polska o was {łup} będzie huczała. Co za, #!$%@?, debile {gest symbolizujący osobę pośledzoną}. Ale… mówi się trułżyje się dalej. Ale {łup} i tak {łup} was ośmieszyłem totalnie, po płostu sory {łup}. Wy chcieliście w tom stronę, to ja w drugom stronę zrobiłem. Że wy +{łup}+ poosu jesteście bardziej ośmieszeni teraz. Tymi waszymi komentarzami, przż ludzie tam czytają. Nie zdajecie se #!$%@?… nie zdajecie #!$%@? sprawy sobie z tego, że pobosu +{łup}+… Jak ludzie to czytają, to… ta się chichrom na pewno… że lepiej to… {klask} nie mówić. Ale… zapomniałem, wy nie jesteście przy tej osobie, która się z was chichra. No to sory. {klask} {mlask} Po prostu… {łup} daliście się wkrecać i dajecie się dalej wkręcać. To się wkręcajcie. Widzicie? Jak łatwo was powkręcać w jakieś… rzeczy? {łup} No widzicie. Czyli dwa zero dla mnie, hehe. {mlask} Kiepsko, kiepsko wam w ógóle… To myślenie wasze to jest kiepskie. I to pisanie na kometarzach to… wugule macie… myślenie jak nieem… jak ciota, przeproszeniem {← płaczośmiech}. Taa. Aale… Ja pobostu mam z tego zlewkę. I dzięgi temu… zaczya mi się coaz więcej wyświetleń widzów wchodzić. Bo po postu publicznie was ośmieszyłem. {mlask} A jeszcze bardziej żeby było… śmieszniej, pospisuję sobie loginy… z kanałów… z komentarzy co piszecie… i będę… czytał. Te… yy… loginy. To już wugule cała Polska {łup} będzie #!$%@? {łup}. Ze śmiechu. Z was. Ale… {łup} Nie mój interes, tyko wa. To wy się bedziecie wstydzić uchodzić po ulicy. {mlask} Aa, {łup} tak chcieliście, tak chcieliście nas… #!$%@?ć. A tu… zrobiłem coś takiego, że was ośmieszyłem ponardzie {???}. Krótko na temat, no… czekosie tutaj… {łup} Yyy… oszukiwać +{łup}+. Pocuście sami wkręcacie i… będziecie {łup} się wkrecać, czeba być nieźle jebiętym na łeb. Ale to to wasza broszka, nie moja. Zmieńcie lekarza, bo ten… lekarz chyba was oszukuje widzę hyyyy. Ta, ta. Zmieńcie lepiej. To jes y… moja lepsza porada, zmieńcie lekarza, bo ten oszukuje was troszkę. Czypie z was kasę i oszukuje was.

#bonzo #szczurek #beczka #pompka #pompowanie #dlr #tigerdlr #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #melinator #gansterbenc #bezmozgiyeti #gulka #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatebydle #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #majonezowydemon #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #atat #kupsztal #gnik #namrepusnebabol #ojciecpijo #niewolnikazbestu #lobotomia #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #polskiyoutube #elo
Formbi - Bebg użytnicy! Po pu roku powracam ze szczosem, a mianowicie «Mam z was taka...

źródło: comment_1632680787dbYJQtSAfIBqpuds1TVDoO.jpg

Pobierz
  • 2