Wpis z mikrobloga

@Nwojtek: no ale jednak oskarżony nie przyznał się całkowicie do winy pełnym zdaniem, nie wiem też czy przypadkiem żartobliwie mi nie odpowiadał mówiąc "no już ci napisał wyżej" jakoby twierdząć, że twoje przypuszczenie jest błędne
  • Odpowiedz
@Nwojtek: no rozumiem, to dosyć oczywiste, ale jednak starałem sie zachowac domniemanie niewinnosci oraz zaobaserwować ciekawe reakcje, np dlaczego nie chce tego otwarcie przyznać>? przecież praktycznie co tydzien wrzuca po kilka postów o tym ,ze jedzie pociągiem, zupełnie tak jakby prosił się o to zeby go pytać
  • Odpowiedz
@lguodwznkoi_e najpierw piszesz, że oczywiste, a za chwilę że starasz się zachować...bla bla bla. Po wypowiedzi OPa to było oczywiste, że chodziło o to że był u dziewczyny mimo że to może być nieprawdą, ale to nie ma znaczenia bo jego wypowiedź była jednoznaczna
  • Odpowiedz
@lguodwznkoi_e ale co my #!$%@? w sądzie jesteśmy żeby coś domniemywać, reakcje bla bla bla weź się w łeb #!$%@? tu jest zwykły wykop, a nie sala sądową czy rozmowa z adwokatem trochę za bardzo odleciałeś gościu
  • Odpowiedz