Wpis z mikrobloga

@Rabarbarowe_sny: a są z tym problemy? pregabalina chyba nie ma takiej złej opinii jak benzo jeszcze.

mi w zasadzie 2 nie robiło żadnych problemów aby to wypisać. Ja tam swojemu mogę powiedzieć co chcę i wypisze do spróbowania jak może zadziałać (nawet i 'eksperymentalnie' leki któe nie mają zaleceń w tym typu memantyna), ale to mi sam akurat zaproponował jak serotoninergiczne niesatysfakcjonująco działały, tyle że tyłem okrutnie po tym i z
@10129: ja nie pytałem jeszcze nigdy sam z siebie o coś konkretnego mojego psychiatry bo jestem młody i boję się, że źle to odbierze. Narazie biorę zoloft na depresję i lęki, ale mam wrażenie, że to jakoś super nie działa
@Rabarbarowe_sny: no mój dłużej leczył niż ja żyje. nie wiem, zależy od lekarza ja normalnie sam o benzo zapytałem i dostałem, nawet dwa równolegle drugie na sen ¯\_(ツ)_/¯
w sumie do rodzinnego jak poszedłem po uspokajające też wprost powiedziałem, że chcę coś przeciwlękowego bo mam stresujący okres w życiu i lęki mi przeszkadzają. Dostałem benzo bez gadania, 2 razy. Tylko on akurat miał diagnoze na papierze od psychiatry więc nie tak
@Rabarbarowe_sny: Zmieniłam psychiatrę, bo poprzedni niezbyt chyba umiał mi dobrać leki. Nowy zebrał obszerny wywiad i stwierdził, że spróbujemy z tym lekiem. Osobiście nie sugerowałam co bym chciała dostać, bo specjalnie nie obchodziło mnie co mi przepisze byleby zadziałało
@evepee: Nope, wręcz przeciwnie. Mam całkiem dużo energii. Jedynie łatwiej mi sie rozkojarzyć jak coś robię, ale zdecydowanie nie jest to otępienie