Wpis z mikrobloga

@amantadeusz: Jak już tak cię piecze, aby zakładać osobny wątek ze szkalowaniem mnie, to możesz też wrzucić konwersację. Będzie od razu widać, jak kilka razy potwarzałem, że wcale nie neguję możliwości wyznaczania dowolnych układów odniesienia, tylko piszę o zupełnie czymś innym, czego nie mogłeś raz za razem zrozumieć, bo zatrzymałeś się na tym problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja wiem z czego to wynika. Po prostu
  • Odpowiedz
@klepcio_ex3me Argument wbrew pozorom trudny do obrony. Oczami wyobraźni widzę Gozdyrrrę która mówi: "Antyszczepionkowcy mają nowego bożka i jest nim Krzysztof Kopernik, zawłaszając sobie niejako tę postać. Czy słusznie?"
  • Odpowiedz
@tom3k86

@klepcio_ex3me: Kopernik umiał udowodnić swoje racja, a nie opierał się na memach XD. Szury Kopernikami XXI wieku... Tego jeszcze nie grali...


Ale szury biorą się z tego, że druga strona nie potrafi udowodnić swoich racji co cały czas ma miejsce coraz widoczniej! XD
  • Odpowiedz
@klepcio_ex3me: no chyba #!$%@? nie. Wtedy mainstreamem był chłopski rozum a Kopernik jako naukowiec miał problem wytłumaczyć tego czego nie widać gołym okiem. Podobnie jak teraz naukowcy ze szczepionkami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@klepcio_ex3me: Co to za robienie #!$%@? z logiki? On był naukowcem i badaczem, podparł swoją tezę dowodami, a jedyne dowody antyszczepów to losowe wpisy jakichś ludzi na FB.
  • Odpowiedz