Wpis z mikrobloga

@jozinzbazin_bozy: Orange Free na kartę za 360 zł jednorazowo. Pełen nolimit + 2 TB Internetu na 12 miesięcy. Będziesz miał pełen nolimit i jednocześnie będziesz mógł zużywać 170 GB miesięcznie. Jeżeli danego miesiąca nie zużyjesz 170 GB to w następnym możesz więcej. Cena 360 zł jednorazowo czyli wychodzi 30 zł miesięcznie za pełen nolimit i 170 GB miesięcznie.
@dziobnij2: wydaje się byc sensowne w opór, a masz cos takiego żeby do miesiąca dwóch podziałało, bo za miesiąc około śmigam na dłużej za granice a tam mam juz ogarniety fajny net FREENET FUNK gdzid płace 1€ dziennie i mam pełen NOLIMIT
@jozinzbazin_bozy: Polecam Orange Flex od razu dostajesz 30 złotych na start + mnóstwo promocji, które wrzucam na #orangeflexkodyodlubiekiedy  (ma już 68 obserwujących :)
Od razu też możesz odebrać 250 GB ważne pól roku

Ja używma tego jako internet domowy od jakieś półtora roku na kilka urządzeń, plus jest taki, że mam nielimitowane messengery itp wiec na rozmowy video nic nie schodzi, to samo z Netflixem i Youtube i inymi serwisami streamingowymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
a masz cos takiego żeby do miesiąca dwóch podziałało,

@jozinzbazin_bozy:
W Play masz do końca miesiąca możliwość jednorazowej (raz na numer) aktywacji na 30 dni bezpłatnego pakietu 100 GB na nowych starterach lub niedawno przenoszonych numerach. Czyli koszt: 5 zł (za starter). Starter najlepiej znajdź taki z taryfą Play odNOWA, bo wtedy o ważność konta nie trzeba się martwić.
@jozinzbazin_bozy: Możesz wziąc za darmo kartę Flex z salonu urange, tam żadnych danych nie podajesz tylko, że chcesz kartę, ewentualnie z poziomu aplikacji możesz zamowić kurierem za darmo taką kartę, również kurierowi żadnych danych nie podajesz.
Wszystko robisz przez aplikacje. Rejestrujesz sie we Flex (kod na odebranie 30 złotych na start masz tutaj i od razu jak aktywujesz kartę możesz odebrać 250 GB, w regulaminie jest że do 3 dni
@jozinzbazin_bozy:
1. kupujesz kartę
2. sciągasz aplikację - Orange Flex Google Play | Orange Flex AppStore
3. rejestrujesz się, czyli wybierasz sobie numer, podajesz daje
4. Prosi Cię o zweryfikowanie tożsamosci (bo przeciez ustawa antyterrostyczna i musisz na siebei zarejestrowac)
5. Akceptują Cie po 2 minutach.
6 Pojawia się ekran że możesz zeskanować kod QR z karty która kupiłeś żeby to do niej przypisać Twój i tu chyba też będzie czy
Pobierz LubieKiedy - @jozinzbazin_bozy: 
1. kupujesz kartę
2. sciągasz aplikację - Orange F...
źródło: comment_1632672886tVscBllVDjK6RFSg0HUSDy.jpg