Wpis z mikrobloga

  • 0
Wczoraj załączyłem i dzisiaj skończyłem - wrażenia jak najbardziej pozytywnie, dobrze się to ogląda.
  • Odpowiedz
@mamajasia12: hahaha spodziewalem sie takiego komentarza :D Nie kolego, zapoznaj się z terminem groteski i wtedy zrozumiesz, że dzieło które oglądasz powinno być wiarygodne, inaczej wpada w nurty groteski, czyli inaczej mówiąc absurdu.
  • Odpowiedz
@mamajasia12: a policjant wkradajacy sie na wyspe, ktora jest scisle chroniona i pod ciągłym nadzorem, przez ludzi ktorzy obserwują innych na każdym kroku(ostatnia scena z wejsciem na samolot np.), nie wydaje ci sie naciagana? I to, że sobie z ziemi podniosl kask dowodcy grupy(jak wygodnie!) i nikt tego nie zauwazyl tez nie jest absurdalny dla ciebie? Ewidentnie inaczej ogladamy filmy :D
  • Odpowiedz
@ChomikSon: przecież lider wiedział ze zginely juz 2 osoby. Tamtą osobe przecież policjant wrzucił do morza i tak sie wdarł na wyspe. W innym odcinku znalazł ciało(lider) i wiedział ze to jest policjant. Okazało sie ze to tez jego brat był.
  • Odpowiedz
@mamajasia12: no troche mieszasz wydarzenia. Policjant wdarł się na wyspę niepostrzeżenie, zabijając przy tym jednego z żołnierzy, robiąc fuckupa i będąc na tym przyłapany przez jednego z dowódców. Później pomylił swoje zadania(nie miał wiedzy), został zabity strażnik-dowódca i zabrał mu jakby nigdy nic maskę, co pozwoliło mu bez problemu później używać jego maski. Nikt się nie spostrzegł. Na wyspie, gdzie wszystko jest monitorowane przez cały tabun ludzi przed kamerami.
  • Odpowiedz
@mamajasia12: w sensie w tych pokojach scisle monitorowanych kamerami w rogach? No faktycznie, nie sposob zauwazyc ze ktos przemycil druga maska do srodka. Nie chce mi sie dalej dyskutowac, nie planowalem niedzielnego popoludnia na dekonstrukcje losowego koreanskiego serialu. Sorry ze nie przypadl mi do gustu twoj ulubiony serial.
  • Odpowiedz
@mamajasia12: taki sobie, jak dla mnie przerost formy nad treścią. Kolejny w stylu: "Zamykamy zdesperowanych ludzi razem i każemy im walczyć na śmierć i życie. Kogo wybiorą w obliczu śmierci? Czy poświęcisz bliską ci osobę by przejść dalej?". Momentami dłużyzna i ckliwe granie na emocjach. Bardziej ciekawił mnie wątek policjanta i miałem nadzieję, że #!$%@? w końcu tą szajkę psycholi i serial się skończy.

Zdecydowanie bardziej w tym stylu polecam
Krupier - @mamajasia12: taki sobie, jak dla mnie przerost formy nad treścią. Kolejny ...

źródło: comment_16326921009klyDgwlCSMVdUxRIJawXL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz