Wpis z mikrobloga

@DamianooTrucker: Dodam że ostatni raz kiedy czułem się serio zagrożony to gdy wygrała drużyna piłkarska mojego miasta, kibicowe zwierzęta z barwami drużyny okupowały całe centrum i przystanki komunikacji miejskiej. Zaczepiając ludzi, drąc ryja, puszczając muzykę na full.
Niestety łowcy hiva i lgbteurortvagd to ekipy bez honoru i zawsze atakują w grupie i ze sprzętem (gaz, teleskopy itp.)


@DamianooTrucker: Nar0dowcy również są w tym specjalistami.

Ale np. gdy przechodziłem obok marszu LGBT czy strajku kobiet w barwach swojego klubu (zawsze mam na sobie coś z herbem ukochanej drużyny) i tęczowa patola wyjeżdża z dupy do mnie i różowej z bluzgami i chce #!$%@?ć gazem

Czekaj, przecież z twoją logiką
kupujecie na przecenach bo wszytko stare modele


@Deska_o0 o #!$%@?, modowe gestapo xD ja chodzę w tych samych butach nawet 5 lat, bo mam więcej niż 1 parę i nie zniszczę ich w tym czasie. Ale rozumiem, że buty z poprzedniego roku to już jest siara?
@Deska_o0 miałem zacząć od napisania, że ja kupuję głównie na wyprzedażach, bo po ch przepłacać za te same buty. Przecież w kwestii obuwia w sklepach jest dalej prawie to samo co 15 lat temu i jedyne nowe co się pojawia, to głównie buty klaunów.