Wpis z mikrobloga

@DamianooTrucker: Gratulacje, jednak dalej potrzegam to jako szczekanie internetowego trolla. Ja nie prowokuję ani nie jestem zwolennikiem fizycznej konfrontacji ale jak masz problem do ludzi LGBT to napluj w twarz osobie która faktycznie potrafi się obronić.
  • Odpowiedz
  • 5
Buty fajne ale żeby w 6 naraz w gówno wdepnąć to trzeba mieć talent ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
no i nikt nie miał jaj żeby tam wjechać :)


@DamianooTrucker: Bo po #!$%@?? Tak samo jak po #!$%@? "wjeżdżać" w pielgrzymki, parady LGBT czy inne marsze? Symbol mi się nie podobać, ja musieć uderzyć to myślenie typowego troglodyty i podludzia. Na to nie ma usprawiedliwienia.
  • Odpowiedz
@DoktorLubicz nie szczekam jako internetowy troll. Żebyśmy się źle nie zrozumieli, nie #!$%@? chłopców w rurkach bo nie jest to honorowe w żadnym wypadku, swoje zasady mam. Ale np. gdy przechodziłem obok marszu LGBT czy strajku kobiet w barwach swojego klubu (zawsze mam na sobie coś z herbem ukochanej drużyny) i tęczowa patola wyjeżdża z dupy do mnie i różowej z bluzgami i chce #!$%@?ć gazem po oczach to wjeżdżam w nich,
  • Odpowiedz
@L3gion po #!$%@? to się w wodzie stoi. Ja w spokojne pielgrzymki nie wjeżdżam, ktoś ma do mnie problem to zapraszam na solo i koniec. Niestety łowcy hiva i lgbteurortvagd to ekipy bez honoru i zawsze atakują w grupie i ze sprzętem (gaz, teleskopy itp.)
  • Odpowiedz
Niestety łowcy hiva i lgbteurortvagd to ekipy bez honoru i zawsze atakują w grupie i ze sprzętem (gaz, teleskopy itp.)


@DamianooTrucker: Nar0dowcy również są w tym specjalistami.

Ale np. gdy przechodziłem obok marszu LGBT czy strajku kobiet w barwach swojego klubu (zawsze mam na sobie coś z herbem ukochanej drużyny) i tęczowa patola wyjeżdża z dupy do mnie i różowej z bluzgami i chce #!$%@?ć gazem


Czekaj, przecież z twoją logiką
  • Odpowiedz