Wpis z mikrobloga

@Diabol różowa sprawdziła w notatkach i jedyne co najlepiej polecić to wizytę u fizhoterapeuty na konsultacje, przy potwierdzonym schorzeniu powinieneś dostać darmowe porady i rehabilitację jeżeli masz ubezpieczenie/ a raczej masz / .

Sam kiedyś miałem przestawiony dysk i później rehabilitację, do dzisiaj potrafi boleć ale da się z tym żyć.

Wiec mireczku, telefon w rękę i umawiać się po skierownie do fizjoterapeuty (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Przepuklina to duża zmiana. Jakbyś miał wypuklinę to co innego.
Lekarz powie ci, że nic się nie da zrobić, bo nie. Prawda jest taka, że tak jak pisze v1lk da się zmniejszyć przepuklinę, ale niekoniecznie całkowicie wyleczyć.

Od siebie polecam plastry borowinowe. Do kupienia w aptece.
Fajne są też plastry kapsaicynowe, ale na początek dużo lepiej borowinę - będziesz czuł jak ci świdruje w kręgosłupie xD
Porządny fizjoterapeuta i igłoterapia
  • Odpowiedz
@v1lk: @Diabol: @FizjoKarolina: @Nemayu: @Poemat: więc zajęło mi chwilę ale już mam. Więc to opis rezonansu kręgosłupa lędźwiowego, w poście niżej recenzja obrazu z płytki przez neurochirurga i jego opinia.

Więc tak fizjo nic na razie nie pomógł. Muszę znaleźć jakiegoś dobrego. Na razie mam problem drugi raz tym razem trzyma dłużej, chodzę na masaże połączone z igłami (to chyba bardziej akupunktura niż suche igły czy jak
interpenetrate - @v1lk: @Diabol: @FizjoKarolina: @Nemayu: @Poemat: więc zajęło mi chw...

źródło: comment_16343977906ejfrzVBxnljSNfjgKMvht.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@interpenetrate no chyba nie ma jakiś złych, to dobry zawód i z reguly ludzie są bardzo ogarnięci, fizjoterapeuta to nie pielęgniarka czy jakiś pomocnik, to ktoś po studiach kto wie co ma robić, jeżeli ból się zmniejsza, stan zdrowia poprawia, to chyba jest ok? Ćwiczenia, takie a nie inne, po czasie zobaczysz jak jest, ale nie zamartwiaj się na zapas ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@interpenetrate takie też na pewno dostaniesz, będzie rehabilitacja i ćwiczenia w domu, zanim się obejrzysz będzie lepiej, taką miejmy nadzieję mireczku ( ͡~ ͜ʖ ͡°) wołaj śmiało to wpisów, a ja trzymam kciuki na całego żeby było Ci lepiej i się poprawiło (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz