Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zarzutkkake: to jest jakaś totalna abstrakcja dla mnie, może to nie jest na prawdę, może to część jakiegoś projektu jak Grażyna Żarko.

Rozumiem jeszcze że ktoś oskarkowi na 18stke zamówił coorve, i ona se nago tańczy- troche cringe, ale mieści sie w normickich normach. Natomiast mózg mi rapuje że on na oczach kolegów i koleżanek wyjął benis i obala babela przy setce gości. Wiem że to zabrzmi boomerowato, ale to tylko
Jaką trzeba mieć psychę żeby pokazać h00ya przy tylu osobach i jeszcze się onanizować xD


@ruskizydek: Też się nad tym zastanawiam. xD Jest impreza, wszyscy piją, śmieszkują, są znajomi, może też ktoś z rodziny - jakieś kuzynostwo mniej więcej w wieku jubilata, no generalnie cały pakiet ludzi, którzy gościa znają. Nagle wjeżdża główna atrakcja - tancerka erotyczna, bo hehe wicie, rozumiecie, tematy dla D O R O S Ł Y C
od 15 lat jest powszechny dostęp do telefonów z aparatami i kamerami. Od 15 lat sie to nie zdarzyło aż do teraz.


@Plp_: To, że Ty takich filmów nie widziałeś, to nie znaczy, że takie rzeczy się wcześniej nie działy. xd

No w #!$%@? normalna sytuacja, każdy wali kutacza na 18 xD


A kto mówi, że to jest normalna sytuacja? Szacuję, że na 99,99% osiemnastek się takie rzeczy nie dzieją, ani