Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Plp_: tak, tylko teraz są takie imprezy.

Sto lat temu do chaty mogło ci wpaść 10mezczyzn, zgwałcić twoją matkę, siostrę, przy mniejszym szczęściu również ciebie i ojca. I nikt się nie przejmował, że widać benis.

Chyba nie wiesz jakie orgie organizowano tysiące lat temu, na setki osób. Zobacz jakie imprezy organizowali celebryci w zeszłym stuleciu i prawdopodobnie również w tym (słynna wyspa)

Nawet zaryzykowałbym stwierdzeniem, że to pokolenie jest najbardziej wstydliwe
Jak mnie #!$%@? to że wszyscy teraz mają przy sobie telefony z kamerami i jak tylko odwala się jakaś inba to już cyk telefon i dokumentacja fotograficzna. U mnie na weselu do północy był fotograf, nie było kamerzysty. Każdy mógł się bawić jak chciał i nie przejmował się że wjedzie mu w talerz kamera. Myślę, że za jakiś czas się to ludziom znudzi i będą imprezy z zakazem wnoszenia telefonów. W ogóle
Błędem było tylko wpuszczenie tam debila z aparatem.


@Pierorzek: no ale też o to mi chodzi. To że kiedyś byly orgie, gwałty grupowe, rytualne gwałcenie dzieci, czy zrzucanie ze skały to prawda. Ale czy to oznacza że dziś powinno to być uznane za normalne? Wiadomo że pisząc "nigdy" miałem na myśli tę bardziej humanitarną epokę życia ludzkości.

Ponad to uderza sam fakt że właśnie w cyfrowej erze światłowodów, i powszechno dostępu
@Plp_: raz na rok ktoś sobie o tym przypomni na wykopie, za 5lat nikt już o tym nie będzie pamiętał.

I moim zdaniem seks w różnych konfiguracjach jest o wiele bardziej normalny niż nieuprawianie go. Dzięki niemu ludzie są szczęśliwi, bardziej rozluźnieni, mają trochę ruchu, spalają kalorie, nie ma w tym nic złego.

Skoro każdy jest zadowolony to co w tym nienormalnego.
opcje wrzucania do społecznościówek zdjęć i filmików które znikają po czasie,


@bodzi_dzwunik: co z tego skoro każdy i tak może je pobrać zanim znikną, a potem wrzucić gdzie indziej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plp_: może, ale w większości przypadków tego nie zrobi. Na snalchacie to chyba nawet przychodziło jakieś powiadomienie jak ktoś zrobił screenshota. Wydaje mi się że to krok do odzyskania jakiejś takiej ulotności chwili. Zobaczycie że będą takie miejsce z zakazem telefonów czy po prostu robienia zdjęć.
żeby ktoś publicznie na 18 obalał babela do tańczącej coorvy wśród patrzących znajomych i jeszcze dal sie nagrać na telefon? Nie przypominam sobie żeby w tym kraju sie działo, ale może nie jestem na bieżąco ¯_(ツ)_/¯


@Plp_ czyli masz na myśli, że w ciągu ostatnich 10 lat się tak nie działo, bo wcześniej gówno można było nagrać telefonem xD 15 lat temu ci którzy mieli aparat w telefonie, to mogli co najwyżej
@Plp_: sam też robiłem takie rzeczy więc byłbym hipokrytą skreślając ją z tego powodu.

Dla mnie takie podejście dziewczyny to duzy plus, lubię kobiety które widzą świat tak jak ja, bez tych nakładek pseudomoralnych "różowy tylko dla pedałów" "makijaż u mężczyzny dla pedałów" "seks i nagość to coś złego" i to wszystko wynikające z chlopskiego rozumu, bez uzasadnienia, bez logiki, tak się przyjęło, tak bo tak, nie bo nie, bo wszyscy
A no tak, bo takie akcje to się dzieją tylko w tym pokoleniu, wcześniej się takie rzeczy nie działy. XD


@CocoJamboolin: Nie wiem, może się działy, ale różne historie słyszałem od starego czy dziadka, ale nigdy o czymś takim, że ktoś z ich kumpli wyciągnął fujarę i zaczął walić konia przy x ludziach XD