Wpis z mikrobloga

#!$%@? właśnie zabiłem karalucha w pokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam moskitierę w oknie, czysto w mieszkaniu itd skąd to gowno przylazło?
  • 27
  • Odpowiedz
@Rain_: zewszad moga przyjsc, obserwuj uwaznie teraz bo ja watpie w przypadek ze jeden sie tylko zaplatal. Zawsze jak mialem stycznosc z robactwem roznej masci to napieraly armia cala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rain_: sprawa nie do wygrania, wy zatrujecie mieszkanie, to sie przebiosą wentylacją do sasiada 2 pietra wyżej albo nizej, on zatruje za miesiąc, to wrócą do Ciebie

Nie ma to jak wielka płyta, przerabiałem to

Idzie się przyzwyczaić, że po zapaleniu światła sćiana robi się biała.
  • Odpowiedz
akurat mi po klawiaturze przebiegł


@Rain_: Co? To by chyba świadczyło o tym, że jest ich już armia, i przestały sie bać światła, ludzi etc. Na dobry początek zabezpieczyłbym wentylację "moskitierą" w kratkach, i psiknął raidem w kątach przy podłodze przed dłuższą nieobecnością w mieszkaniu.

Ale na pocieszenie powiem, że dwa miesiące temu też ubiłem w swoim pokoju prusaka. Całe szczeście pomimo szczegółowego przeszukania i obserwacji,
  • Odpowiedz
  • 0
@MuojemuKuotu: Siedzę po ciemaku tylko klawa RGB ale zauważyłem ruch i jeb ręką patrzę a tu taki trup ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3 lata już tu mieszkam i nic takiego nie było nigdy
  • Odpowiedz