Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Polecam dni NATO w Ostrawie, które odbywają się każdego roku w okolicach września!

Choć może nie znam się na tych wszystkich sprzętach wojskowych, to jednak sam widok, ogrom tego robi niesamowite wrażenie.

Można zobaczyć różnego rodzaju pokazy lotnicze różnorodnych maszyn pochodzących z całej Unii Europejskiej i nie tylko. Dodatkowo, można zobaczyć wnętrza zarówno samolotów, jak i czołgów, opancerzonych pojazdów wojskowych.

Jako, że to był mój drugi wyjazd, to z doświadczenia zalecam wybrać się w ładną pogodę, bo w przypadku deszczu i dużego zachmurzenia niektóre pokazy mogą zostać odwołane.

#czechy #nato #samoloty #wojsko #weekend
Desstiny - Polecam dni NATO w Ostrawie, które odbywają się każdego roku w okolicach w...

źródło: comment_1632514020vXIzRpQwmbTkuKlit3VPD2.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KolczyQ: hmm... Rozejrzę się następnym razem. Ja pokazy lotnicze oglądałam na specjalnie do tego wyznaczonym miejscu, jakaś trawka gdzie było dużo fotografów. Właściwie piloci latali nad nami oraz przed samym ogrodzeniem. :)
@KolczyQ: Z pola buraków ganiają.
Nie wiem jak było w tym roku ale w poprzednich przepędzali.

@Desstiny: Byłem parę lat temu dwa razy.
Może i małe te pokazy są ale organizacyjnie dopracowane tak że Air Show może pójść po imprezie i pozbierać śmieci.