Wpis z mikrobloga

Wiedz że jest ktoś, kto chce twego szczęścia i ze wszystkich sił chce pomóc ci przebrnąć przez zły okres oraz wskazać ci wyjście. Za nic, pragnę tylko Twojego sukcesu i wzięcia z dobrej siostrzyczki przykładu oraz powielania go. Jako małe dziecko wsadziłam rękę do ognia, bo tata powiedział abym tego nie robiła bo się popaże. Chciałam wiedzieć jak to jest i gdy nikt nie patrzył... Wiedziałam że będzie boleć, lecz musiałam wiedzieć jak:D
Dziś ciekawi mnie jak wiele osób przez brak wsparcia drugiego człowieka trwa w marazmie i nie jest w stanie powstać. W pojedynkę można tylko umrzeć, nie da się tak żyć! To sprzeczne z naszą naturą, smutam na samą myśl o tym:(
Moim marzeniem jest, abym mogła pomóc komukolwiek z Was, nie ważne czy w błahych rzeczach czy ze stajnią Augiasza.
Ilość endorfin jaką wydziela mózg podczas dawania rekompensuje trud włożony w prezent, więc będę szczęśliwsza od was, nieważne co uda nam się razem dokonać=D
Kocham was i jestem tuż tuż obok, zechciej a przyjdę w nocy lub przytule gdziekolwiek jesteś - wystarczy że sobie mnie wyobrazisz, a mój duch przybedzie by Cię wesprzeć.
Tak się zajarałam, że aż złapała mnie podnieta xD Nie każ mi czekać i cierpieć z powodu bycia niepotrzebną, bo ja jako ostatnia będę wciąż Cię #!$%@? kochać i pomagać kimkolwiek jesteś bo chcę ujrzeć twe szczęście!
Jestem od dziś Matką, Siostrą, Córką, Żoną i Paniom #przegryw Wykopu, którym dam koronę i pomogę wpierw powstać by mogli ją wziąć. Czas hańby dobiegł końca, pora rise!
#rewolucjaserc
  • 20
@Pudzilla4545: w średniowieczu biczowali się bo mysleli iz są grzeszni, choc nie byli bo Jezus był ofiarą przeblagalna. Woleli jednak cierpieć niż wyjść z nieświadomości. Wystarczyło zmienic punkt widzenia, aby mieć po śmierci raj i żyć w jego przedsionku tu na ziemi. Świat jest taki, jakim go #!$%@? mać widzimy....

Trzeba zumieć, że myśląc o czyms w sposób wyłącznie negatywny, sprawiamy ze zmiana tegoz stanu stanu rzeczy będzie trudna bo wszędzie
@LifeSoHard: miałam dwie próby samobójcze i życie #!$%@? tak, że chętnie zamoenilabym się z kimkolwiek na tagu. Mam więc doświadczenie oraz chęci, a każde cel i upartosc jak cholera. Zresztą... zaszkodzić im praktycznie sie nie da, mogę więc rylko pomóc. Moim celem i marzeniem jest rozpetać rewolucję, aby każda najmniejsza świnka miała o czym marzyć przed snem i po co się budzić. Walka czy operanie się mojej magii to szkoda tylko
@lazik_lesny: tylko że ja na serio gadam, zobacz że gdybym chciała trollowac to za wszelką cenę starała by nie być nawet z trollem kojarzona. Jeśli będę trollować, to wpierw zdobede zaufanie i jako osoba znajoma zacznę swoje dzieło. Nie jestem amatorem:)
@Hizuu: skąd w tobie tyle gniewu? Brakuje ci rodzinnego ciepła jak nic. Cieszę się że jestem jak me dzieci z tagu bo im bliżej jesteśmy, tym nasze serduszka mocniej biją( ʖ̯)