Wpis z mikrobloga

@polaczyna: życie przegrywa nie jest warte absolutnie nic, równie dobrze mogłoby was nie być.

@se_mallo: @farew3Ell: @polaczyna: byłem na tych protestach ze swoją kobietą i suprise suprise, niemal wszyscy mężczyźni których widziałem byli z partnerkami. Bo to też nasze dzieci. Ten temat nie obchodzi tylko tych ktorym dziecko nie grozi.
  • Odpowiedz
A mi to się akurat podoba samo podejście. W dodatkowo w razie uciszenia tej zamieszki to są ostatnie osoby które ucierpią dzięki zbroi. Praktyczne i rzucające się w oczy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pierorzek: widać że byłeś na tym marszu. Słowo empatia jest ci kompletnie obce, a jedyne co widzisz to czubek swojego własnego nosa - czyli typowe zachowania tych wycieruchów z marszów kobiet. Ja, ja, ja i ja. Szczerze współczuję twojemu dziecku (mam nadzieję, że go nie masz).
  • Odpowiedz
@ja_czyli_nikt: aha czyli podajesz przykład dziewczynki zgwalconej przez grupkę chłopców i chłopca zgwalconego przez chłopców i... To jest dowód na to, że kobiety są złe?? Ja pamiętam komentarze mężczyzn przy drugiej sprawie i bardzo wielu śmiało się z tego chłopca.

Tak samo przegrywy twierdzą, że kobietom nie podobają się gwałty tylko gdy sprawca jest brzydki, gdyby był czadem to by się im podobało i jest to powszechny pogląd na tym tagu.
  • Odpowiedz