Wpis z mikrobloga

mam trochę bitcoina kupowanego regularnie co miesiąc w okresie 2018-2020 (średnia cena zakupu $8k). Sprzedać czy trzymać dalej?

#bitcoin

Sprzedać czy trzymać?

  • Sprzedać 32.7% (33)
  • Trzymać 67.3% (68)

Oddanych głosów: 101

  • 31
@nieasertywny nie bawię się, bo to leży w portfelu i nic z tym nie robię - wchodziłem w to z założeniem, że to są pieniądze wyrzucone w błoto i z każdą transakcją godziłem się z tym, że je tracę. Teraz gdy potencjalnie mógłbym wyjąć 5 razy tyle co włożyłem to pojawia się chęć zrealizowania zysków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antidotum119: wyjmuj i wsadź z tego kolejne 8k, skoro godzisz się żeby tyle kasy mieć w błoto to czemu nie wsadzić jej w błoto po tym jak wypłacisz 5x tyle? zjeść ciastko i mieć ciastko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gosciu82: Jednak na filmach mówi sporo o btc, a nie o shitach, a jak już mówi o altach to podkreśla że są dużo bardziej ryzykowne od btc. Do tego jego obecna strategia usredniania zarówno sprzedaży jak i zakupu jest bardzo dobra, nie słyszałem o bezpieczniejszej strategii. Do tego pokrywa się ona z strategią @Antidotum119 która kupuje co miesiąc za określona kwotę czyli uśrednia cenę zakupu.
@Anonim71830: to o czym mowisz ma sens na BTC a nie szitach... idac tym tokiem myslenia trzeba bylo usredniac lisk, iote i inne gowna ktore polecał i ktore szorują dno... nigdy bys nie wyszedl na plus z takiego usredniania bo te shity umarły