Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu jasne, ale nie masz wpływu na to czy twoje ciało będzie wykorzystane dla studentów w pcimiu dolnym czy do sprawdzenia czy egipska mumimifakcja działa

@szzzzzz: Ostatecznie może być po prostu ruchane w kostnicy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: no sam nie wiem po co Ci dalej coś odpisywać jeśli nie ogarniasz jak odfiltrować onet, albo jak przetłumaczyć "chirurdzy psychopaci" na angielski i wpisać w scopusa czy scholara. Może jednak poczytaj ten onet razem z mamą?
  • Odpowiedz
@Polanin: brawo, ale scopus czy tam scholar to nie jest zwykła wyszukiwarka, z resztą jak coś piszesz to chyba umiesz udowodnić to o czym piszesz?

Jeśli coś przekazujesz to chyba chcesz żeby miało wartość merytoryczną, więc pokaż mi na jakiej zasadzie tak uważasz a nie piszesz "poszukaj sobie" albo "wpisz sobie w wyszukiwarce"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Polanin: nie o to chodzi czy coś jest kontrowersyjne czy nie, tylko o to co się przekazuje i w jaki sposób się to robi, jeśli ktoś pisze coś a tego kogoś prosi się o źródło a potem "poszukaj sobie" to można podejrzewać że gówno ta osoba wie na dany temat, tylko powtarza brednie jakie usłyszała (nie zawsze są to brednie lecz nadal bez źródła jest to uznawane za niezferyfikowana wiedzę tzw.
  • Odpowiedz
@Polanin: a dobra, tym razem ja się pomyliłem, teraz przeczytałem jeszcze raz i okazuje się że źle zrozumiałem to co chcesz przekazać

Dziwne żeby u chirurgów nie było większego odsetka psychopatów, społeczeństwo jest dużo większe od społeczeństwa chirurgów
  • Odpowiedz
Dziwne żeby u chirurgów nie było większego odsetka psychopatów, społeczeństwo jest dużo większe od społeczeństwa chirurgów


@zapalsobiekota: Rajusiu, Ty wiesz co to odsetek? Wielkość grup nie ma tu znaczenia.
  • Odpowiedz