Wpis z mikrobloga

@mDvMatti: już staniały. :D 12 Mini 64GB w Euro AGD jest aktualnie za 2899 zł. Czerwony 12 64GB możliwe, że jest jeszcze w X-Kom za 3499 zł. iPhone 12 Mini 64GB już jakiś na czas przed premierą 13 był w okolicach 3000 zł. Lepsze ceny może pojawią się w okolicach czarnego piątku, teraz obniżki są dość skromne. :P
@mDvMatti: czarny 12 64GB raz był za 2999 zł (był z europejskiej dystrybucji na Allegro u jakiegoś sprzedawcy), byli szczęśliwcy na Pepperze, którym udało się kupić. 12 Mini coś mi świta, że był ostatnio za 2499 zł tylko nie kojarzę sklepu - obiło mi się o oczy jedynie. Mam 11 od 9 miesięcy (aktualnie nie korzystam) więc jak coś można pytać o ten model. Po powrocie z roboty postarałbym się odpisać.
@cherrz: Wiem o tym :D ale może się okazać że 64 jest zbyt małą ilością pamięci. Zależy od tego co planujesz instalować na telefonie, ile zdjęć i filmów robisz, w jakiej jakości oraz czy je przechowujesz. Dlatego pisałem że osobiście celuje w większą pamięć
@darkpassionplay: no właśnie czytam na reddicie ze 11 będzie lepszym wyborem od 12mini, lepszy aparat, procesor itp to takie małe plusy w tej 12, ale czas na baterii i przeglądanie social mediów i multimedii przemawia za 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mDvMatti: 11 ma w porządku baterię na 14.8 (przy iOS 15 robiłem downgrade z jej powodu, bo u mnie niestety się nie sprawdziło), ale minusem jest jego waga, grube ramki i średni wyświetlacz. Tak porównując bezpośrednio iPhone 11 i Galaxy A52s, to jednak Samsung ma fajniejszy wyświetlacz.

W moich rękach 11 wytrzymuje od 6 do 22 bez konieczności doładowania, na ekranie mam te 6 - 7h w zależności od użycia. Dla
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mDvMatti: to zostało liczyć na ponowne pojawienie się 12 za 2999 zł. Gdyby pojawił się inny kolor niż czarny może i bym wziął, bo nie widzi mi się dopłacać do 13 Pro. ( ͡º ͜ʖ͡º) A OLED z 12 i tak powinien być przyjemniejszy w odbiorze niż IPS z 11. Dodatkowo 12 jest lżejszy od 11 co by mi odpowiadało.
@darkpassionplay: poczekam do smart-weeka, ale z tego co czytam recenzje, mimo że 11 nie ma ekranu OLED, to jest najlepszy w tej 'półce' niżej. No i do tego lepsza bateria niż w ip12 mini, dlatego poczekać na te promocje, jak nic nie znajde ciekawego to chyba wybór padnie na 11stke :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mDvMatti: ja tam nie podzielam zachwytów nad wyświetlaczem 11. :D Może i na początku owszem uważałem go za całkiem niezły jak na IPS o niskiej rozdzielczości, ale później zacząłem bawić się innymi telefonami i już zmieniłem narrację. xD Teraz gdy bawię się A52s z 120 Hz ekranem nie jestem w stanie dalej używać tego iPhone - czcionki przy scrollowaniu zostawiają za sobą taki, nie wiem jak to nazwać, cień że ciężko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mDvMatti: a no. Wystarczyłoby nawet 90 Hz w pozostałych trzynastkach i byłoby git. A tak 5199 zł za iPhone z 120 Hz no tak średnio bym powiedział. Może gdybym siedział w ekosystemie to zakup 13 Pro byłby sensowny, ale nie posiadając niczego innego od Apple to słaby deal. ( )