Wpis z mikrobloga

  • 0
@damnit Podoba się, wkręciłem się ostro jak na grę z przed tylu lat. Podoba mi się że jest trudna i nie wybacza błędów :-) Przeszkadza mi trochę sam system skilli który ma tylko 2 na pasku zamiast normalnie w linki dajmy na to 5-6 umiejętności ale idzie się przyzwyczaić. Granie necro na summony jest zajebiste :D
  • Odpowiedz
  • 1
@ptt_ Klimat gry jest spoko i to mnie właśnie od samego początku do tego ciągnęło, i wiedza o tym że gra dość wysoki poziom trudności. Jak na razie jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
@skk1993: @hippomasaz: Nie wiem co wy #!$%@? o starych mechanikach, jak mechanika jest dobra to będzie dobra zawsze tak jak w szachach. Dlatego @Gizmorider będzie się zajebiście bawił i właśnie szczególnie polecam ten remaster dla osób, które nigdy w Diablo nie grały, bo ja, który 20 lat temu grałem dniami i nocami przez miesiące to mi się już nie chce bo znam wszystko na wylot.
  • Odpowiedz
@Jah00: Napisałem, rzeczowy komentarz odnoszący się do przestarzałych mechanik trzymaniu talizmanów w plecaku czy sharelootcie, ale nie. Dostosuję się do Twojego poziomu:

#!$%@? się znasz
  • Odpowiedz
@skk1993: Powiem więcej. Właśnie nowe gry mają kiepskie mechaniki, często nie dorównując grom sprzed lat i jadą tylko na ładnej grafice i efektach. Dla mnie to jest regres.
  • Odpowiedz