Wpis z mikrobloga

@Gizmorider: Podejrzewam, że nie, bo ta gra to relikt z innej epoki. Dla osób, które lupaly w diabełka 20 lat temu w podstawówce czy gimnazjum gra może być super, ale jeśli ktoś nie czuje do niej nostalgii to raczej odbije się od mnóstwa przestarzałych mechanik.

Sam te 20 lat temu grałem w dwójeczkę i dodatek jak opętany, ale po becie odpuściłem remastera, bo dotarło do mnie jak bardzo się ta gra
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gizmorider: moze i dobrze, wybierz czarodziejke jako pierwsza postac i idz w zimno i zamiec. tak proponuje, bo czarodziejkami sie latwo gra, ich build jest latwy dla swiezaka, granie nia jest latwe, no i kazdy na start robi czarke zeby miec jak szybko latac farmic itemy (czarodziejka ma czar teleport)
  • Odpowiedz
@Gizmorider: Jeśli polubisz klimat i muzykę gry to powinieneś. Gra jest niby banalnie prosta, ale przez mnogość atrybutów, umiejętności, statystyk i przede wszystkim itemy (w tym hazard w mieście) można wsiąknąć na długo.

Btw czy warto chodzić do hazardu w #diablo2? W ogóle czy ta opcja jest dostępna również na multi?
  • Odpowiedz