Wpis z mikrobloga

@isea: Kiedyś trafiłem na filmik, gdzie chcieli ustawić kontenery, by ludzie mogli swobodnie przechodzić przez "aleję snajperów" i snajper zastrzelił żołnierza onz, który ustawiał te kontenery.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@myrmekochoria: zawsze mnie przerażała wojna na Bałkanach, to bylo tak niedawno...

@dracul: w dodatku zwykli ludzie, których różnił jedynie odłam semickiej religii i zaszłości poprzednich konfliktów podsycane przez Amerykanów... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Trzeba pamietac, ze polscy zolnierze tam bylo calkowicie nieprzygotowani pod wzgledem psychicznym i logistycznym.
Odziez byla beznadziejnej jakosci. Buty kupoeali za wodke od Belgow.
  • Odpowiedz
@gaz24wolga: Pewnie Serbowie kazali im cos niesc do Serbow po drugiej strony.
Zywe tarcze stosowali tam nagminnie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Polska sprzedawala bron kazdej ze stron.
A ten niewidzialny samolot ponoc zostal zastrzelony w polskiej rakiety
  • Odpowiedz
w dodatku zwykli ludzie, których różnił jedynie odłam semickiej religii i zaszłości poprzednich konfliktów podsycane przez Amerykanów... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kismeth Boszniacy są muzułmanami, Serbowie są prawosławni, a Chorwaci są katolikami. I tych konfliktów od dawna nie było. To że mordowano Boszniaków, było spowodowane przypominaniem tego, że oni są pozostałością po obecności tureckiej na Bałkanach. A Serbowie byli bowiem pod tureckim butem i najczęściej się buntowali spośród
  • Odpowiedz