Wpis z mikrobloga

@sodomek: Nie jesteś bogaty, jesteś po prostu mniej mądry. Wspierasz muzyków, ale tak naprawdę to pośredników w szczególności. Muzykę robi się z pasji nie dla kasy jak te hity z radia. Zarobić można na koncertach, albo na płytach, a streaming? jest za darmo. Niech się cieszą, że ktoś chcę słuchać.
Nie jesteś bogaty, jesteś po prostu mniej mądry. Wspierasz muzyków, ale tak naprawdę to pośredników w szczególności. Muzykę robi się z pasji nie dla kasy jak te hity z radia.


@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: Jakie dorabianie ideologii do zwykłego złodziejstwa XD

Zarobić można na koncertach, albo na płytach, a streaming? jest za darmo.


No w ostatnim roku to w #!$%@? okazji do koncertów było.

Niech się cieszą, że ktoś chcę słuchać.


XDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: mniej mądry. Dobrze że ty jesteś taki mądry i mówisz o pasji, szkoda tylko że pasji do gara nie włożysz. W między czasie zapomniałem o tym że gdy muzyka wychodziła tylko na płytach to pośredników nie było, przepraszam, wyleciało mi z głowy. Jak pokazał ostatni rok, koncerty dzisiaj są a jutro nie ma. 19,99 miesięcznie, mniej niż czteropak piwa, wydatek tak dotkliwy że aż go nie zauważam w swoim miesięcznym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: nie jestem informatykiem 15k, co nie przeszkadza mi płacić za usługi z których chcę korzystać. Co miesiąc opłacam Game Pass ultimate za 54,99 do tego Spotify i na zmianę Netflix/HBO/Amazon
Brak pieniędzy nigdy nie jest wytłumaczeniem bo czy w ten sam sposób wytłumaczysz ludzi w krajach jak Brazylia którzy z bronią napadają kogoś żeby ukraść mu samochód? Pewnie nie ale jednak czujesz się moralnie usprawiedliwiony z tego że korzystasz darmowo
@sodomek: Tak masz rajcę, ale jako osobowość dyssocjalna nie mam z tym problemu co ktoś o mnie, jestem tu i za chwilę mnie nie ma. Nie mam czasu na to co ktoś...
Ganz egal wracam nawijać taśmę, bo kiedyś też kupowałem tape'y.

Spotify Free - złodzieje shuffle!
@mleki: Lekarz też powinien Cię leczyć za darmo(z podatków) a jednak chodzisz prywatnie. Logika p0laka tak bardzo za zachodem, ale to millenialni tacy do przodu. Daleko nie trzeba szukać Netflix też was dyma po 60zł za premkę, i daję najuboższy zasób filmów. Głupi naród.