Wpis z mikrobloga

@niroz: Która uczelnia? U mnie niby jest stacjonarnie, ale na niektórych wydziałach zajęcia będą zdalnie, więc chyba pomyliły się mojej uczelni tryby kształcenia. XD Powinna być hybryda. XD Ale uparcie trzymają się tego stacjonarnego. xD
@witam101: Oby! Bo w tym roku widzę, że ciągle #!$%@?ą o tej propagandzie szczepionkowej, o tym jak jest ona skutecznie i jak zapewni nam „bezpieczeństwo”; to, że będzie ciągle nauczanie stacjonarne. xd
@niroz: U mnie też na UW było odrazu zdalnie, ale teraz ciągle #!$%@?ą o nauczaniu stacjonarnym i o tym jak wiele osób jest zaszczepionych i jak to szczepionka zapewni to, że będzie stacjonarnie. XD
@Launcelot Dostaniecie zdalne jak w szpitalach będą lądować młodzi studenci. Akurat teraz o zadyszkę u was nietrudno więc przebiec się dwa razy dookoła bloku i dzwonić po pogotowie
@Launcelot: kurde i tak masz super farta, ja jeszcze nie mam planu, 2h w jedna stronę i zamierzam dojeżdżać. Mają niby próbować ułożyć że w dany dzień tylko stacjonarne albo tylko zdalne, ale nie wiem czy będą zajęcia stacjo tylko w 2 dni (pls) czy np. w 3 albo 4, wtedy nie wiem jak wyrobie xd jak miesiąc nie zamkną to wynajmę coś xd
@witam101: Nie ma tyle samo zakażeń co rok temu bo źle porównujesz. W każdym dniu różni się ilość robionych testów. Wynik miarodajny masz przy porównaniu dzisiaj (czwartku) z czwartkiem odpowiedniego tygodnia tamtego roku