Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Ja perdole. Wlaczylem sobie netflix I jakis serial mistrzowie metalu. Jest tam jedna lesbijka. Lektor tłumacząc ja co mówi używa zwrotów , złożylu, onu,powiedziału ,etc wszędzie gdzie ma być jemu/jej wstawione jest onu. Do czego ten świat zmierza?()
#zalesie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porterhouse: no 10 lat temu było trochę inaczej. Sam wtedy byciem w technikum i nikt takiego p-------a nie miał. Problem w tym, że wtedy Internet nie był tak ogólnodostępny. Duzo osób miało mega limitowany internet. Sam pamiętam jak u mnie w klasie taki stały dostęp do neta na telefonie miało kilka osób, bo większość miała telefony na kartę czy limity w postaci 1/2gb. A dziś wystarczy nieraz płacić 20 zl
  • Odpowiedz
@Wookash071: ja pamiętam jk wchodziły pierwsze telefony na kartę, a njnisza to było 500-600 zł na rękę. Nawet nie wiem kiedy to wszystko przeskoczyło, że bez telefonu nie da się żyć? Internet? Miałem jakiś 1 mb/s, potem coś mocniejszego. Ja wiem, że świat sie zmienia i staram sie nadążać, ale imo idzie w złym kierunku
  • Odpowiedz
@porterhouse: No wiesz. Ja na przykład nadal mam na karte xD I nie jestem mile widzianym klientem jak przychodzę z jakimś problemem do salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Da się żyć bez telefonu. Tylko problem w tym, że spora część rozrywki uciekła do Internetu. Muzyka, filmy, książki, znajomi, zakupy. Wszystko to można załatwić przez telefon w każdym możliwym miejscu. I to jest super. Możesz iść gdzieś
  • Odpowiedz