Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#p0lka #badoo #tinder #randki #blackpill

Chad lite here z dobrą radą dla Wykopczaninów i randkowania. Mam spoko zdjęcia na portalach randkowych. Koszula, marynarka, dobra fryzura, ciekawa lokalizacja, a do tego foty dobrze wykonane, a nie samojebki. Jestem właścicielem firmy, autoryzowany dystrybutor pewnych materiałów budowlanych na swój region Polski. Pieniędzy mi nie brakuje, mam mieszkanie, lepszy samochód, ale nie afiszuję się z niczym. W kontaktach z kobietami nigdy nie mówię, że mam firmę, a na spotkanie wybieram się transportem publiczny. Zawsze poznawałem kobiety na żywo, ale niedawno sięgnąłem po te tindery i wiecie co? Wszystko co można przeczytać na tych tagach o kobietach w Polsce, to prawda. Większość od razu pyta mnie czym się zajmuję, a ja zawsze kłamię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem w modnym lokalu przy barze, przysiada się jakaś laska czy jej mogę postawić drinka, no myślę spoko, pierwsze zdanie - czym się zajmujesz? Jestem mechanikiem, takie tam drobne naprawy robię w starych oplach - odpowiadam. Laska wstaje i się zabiera bez słowa. Inna tego typu sytuacja, mówię że układam kostkę brukową, dziewczyna zmieszana, pytam czy coś nie tak? Słyszę w odpowiedziami, że z frajerami nie gada. Na portalach randkowych jest to samo. Piszę z nimi używając poprawnej polszczyzny i przecinków, a tępe dzidy tylko obchodzi 'co ja w życiu robię', chociaż same mają jakieś gównoprace. Za każdym razem jak napiszę, że jestem 'robolem', to momentalnie znika zainteresowanie, ale jak powiesz 'prawnik, lekarz, architekt', łooooo panie, zaraz się gadka zaczyna kręcić :D Byłem w różnych krajach - Kanada, zachód Europy, Ukraina, Tajlandia i powiem szczerze, że serio nigdzie nie spotykałem się z tak chłodną kalkulacją jak obecnie wśród kobiet z Polski. Może czasy są inne, bo jestem singlem od kilku lat i jeszcze jakiś czas temu te instagramy, onlyfansy i inne portale dla stulejarzy nie były tak rozdmuchane, ale obecnie it's over dla chłopa.

Macie screena z teraz i pozdrawiam wszystkich Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614b33e96c22e7000a639835
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#p0lka #badoo #tinder #randki #blac...

źródło: comment_1632347730uWyjsRsPlV6AUZMXayUMCU.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
Co dziś znaczą gówno studia w Polsce? Żałuję że poszedłem, zmarnowany hajs, tylko ludzi jakichś się poznało, ale to też nie jakieś wielkie przyjaźnie. No może trochę mi horyzonty poszerzyli niektórzy wykładowcy, ale to i tak max 2 takich było..


@Sarza01: ja nie załoję. Studia i doktorat to był najlepszy czas w życiu.
Po studiach obronie od razu dziewczyna mnie zostawiła, zupełne wykluczenie społeczne, status niższy niż bezdomny na dworcu itd.
  • Odpowiedz
Lekarki, farmaceutki, laborantki, projektantki, prawniczki, fizjoterapeutki, dziennikarki i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, mogą mieć trochę inne zdanie na ten temat.


@prawiedobrze: ale to jest znaczna mniejszość. Poza tym takie kobiety praktycznie nigdy nie wybierają kogoś biedniejszego i gorzej wykształconego od siebie. To pokazuje jakie są priorytety k0biet.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wykonywana praca mówi o człowieku mnóstwo: określa status społeczno-ekonomiczny, ambicje i determinację, często mówi już coś o środowisku, w którym się wychował, inteligencji.
Problem z tym, ze ocenia się ludzi przez pryzmat wykonywanego zawodu maja tylko ludzie, którzy mają lub czują, ze maja jakieś braki w tym temacie.
  • Odpowiedz
związałbys się z kobietą która myje kible i nie planuje tego zmienić?


@Pierorzek: nie, bo sam mam wyższe techniczne i daleko mi do mycia kibli. Ale nie miałbym problemu być z kobietą, która zarabia mniej ode mnie, ważne żeby odkładała jakąś sensowną sumę co miesiąc na przyszłość i żebym nie musiał jej sponsorować wakacji. Kobieta nie weźmie biedniejszego od siebie w 90%, a najchętniej 2x bogatszego.

wykonywana praca mówi o człowieku
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Nie tańczyłam na karuzeli #!$%@?, skończyłam dobre studia i mam dobra prace z wysokimi zarobkami. Nie widziałam nigdy powodu dla którego miałabym się związać z osoba mniej zaradna i mniej inteligentna ode mnie.
A w moim poście chodziło o normalne kobiety, z dobrymi pracami (których nie brakuje). W druga stronę działa to mniej, bo mezczyzni patrzą przede wszystkim na wygląd kobiety. Kobiety - na zaradnosc i zasoby. Ewolucja
  • Odpowiedz
Nie tańczyłam na karuzeli #!$%@?, skończyłam dobre studia i mam dobra prace z wysokimi zarobkami. Nie widziałam nigdy powodu dla którego miałabym się związać z osoba mniej zaradna i mniej inteligentna ode mnie.


@nicnieslyszalam: czyli hipergamia. Na skali "atrakcyjności finansowej" znajdujesz się dość wysoko, ale patrzysz jedynie w górę, w najgorszym wypadku na swoim poziomie. To jest utopijny mechanizm ewolucyjny w dobie równouprawnienia i interesowne podejście. Mężczyźni nie mają problemu wiązać
  • Odpowiedz
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania

Mam na koncie 5-letni związek z Hiszpanką, a obecnie pół roku z Brazylijką i powiem tak - odpuśćcie sobie kobiety z Europy wschodniej, zwłaszcza jeśli mieszkacie za granicą, jeszcze mi podziękujecie.

Nie widziałam nigdy powodu dla którego miałabym się związać z osoba mniej zaradna i mniej inteligentna ode mnie.


@nicnieslyszalam Szkoda tylko, że tak właśnie wyglądają związki 90% facetów w Polsce i na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dużo obracam się w towarzystwie lekarek i większość z nich nie patrzy na to aż tak. Tzn mówią żeby miał ambicje, był inteligenty i zaradny (same mówią że nie wymagają by facet zarabiał więcej od nich). Tak że wydaje mi się, że głównie na to patrzą kobiety, które same mają pewne braki w tym aspekcie.

czyli hipergamia. Na skali "atrakcyjności finansowej" znajdujesz się dość wysoko, ale patrzysz jedynie w górę,
  • Odpowiedz
Każdy sobie świadomie wybiera partnera spełniającego takie, a nie inne kryteria, nie są rozdawani z wiaderka na przystanku. Kobiety wola być same niż z byle kim.


@nicnieslyszalam: XDDD byle kto, bo zarabia mniej ode mnie i nie skończył europeistyki. Tak to przeważnie wygląda, bo większość kobiet takie ma wykształcenie. Hipergamię już potwierdziłaś, a teraz potwierdzasz że kobieta ma w sobie zaszczepione, że posiadając cipę uważa, że zasługuje na kogoś lepszego od
  • Odpowiedz