Wpis z mikrobloga

@Tuvrai: Nie przypomniał, tylko to PZPN go szturchał 3 lata temu, wtedy ich spławiał, a teraz zobaczył, że na MŚ w Katarze mógłby zagrać i to by mu bardzo pomogło w karierze.

U nas kibice wolą Bereszyńskiego i Kędziore, bo są przecież lepsi. Mateusz Gotówka by się tylko na ławie marnował.


@iksboks: Przecież gdyby Jóźwiak usiadł na ławce bo jakiś Angol jest lepszy, to by były takie tarcia w kadrze,
Wolę by Polska grała gorzej, ale grali tam jedynie gracze co naprawdę zależy im na orzełku.


@Tuvrai: widziałem podczas mundialu i podczas mistrzostw europy jak naszym zależało "na orzełku", spuszczone głowy w tunelu i taktyka na podawanie do bramkarza i "piłka parzy". Takie zaangażowanie właśnie chcę widzieć od naszych reprezentantów, najbardziej dumny jestem z występu polskich orłów Krychowiaka i Szczęsnego. Przez ich zaangażowanie i niesamowitą patriotyczną postawę na boisku zostaliśmy #!$%@?
@ActiveekHere: A nie widziałeś naprawdę tego? Przecież ze Szwecją walczyli do końca, Hiszpanie też prawie ograli, a wywalczyli remis i tylko w sumie do meczu ze Słowacją można mieć zarzuty, ale to w sumie przez Krychowiaka, bo jakby nie jego czerwień to pewnie by były 3 punkty i by wyszli albo z 3. miejsca albo z 2, bo wtedy mecz ze Szwecją mógłby się zupełnie inaczej potoczyć, gdyby był tylko o
@ActiveekHere: Cringe to dopiero będzie jak Cash wygryzie Jóźwiaka ze składu, jak będzie stał jak słup soli podczas grania hymnu i się gapił jak sroka w gnat. Albo jak będzie udzielał wywiadu po angielsku, to już w ogóle będzie cringe. Cringe jeszcze większy będzie na zgrupowaniach kadry, przy obiadach, spacerach i ćwiczeniach, jak wszyscy będą gadać coś po polsku a Matty będzie pierdział i myślał o tym co tu robi. Jednak
stał jak słup soli podczas grania hymnu i się gapił jak sroka w gnat


@CzaryMarek: nie obchodzi mnie co kto robi podczas hymnu, jak będzie dobrze grał to niech gra, a jak będzie grał jak krychowiak to niech się nie pcha do kadry, wszyscy gadają po angielsku i jeżeli tylko będzie chciał się zaaklimatyzować to wątpię żeby mu przeszkadzali skoro takich ancymonów jak grosicki czy peszkin już w kadrze nie ma,
@ActiveekHere: Na kadrze raczej wszyscy mówią po polsku 95% czasu.
Na jakość piłkarską to można patrzeć w klubie,a nie w reprze.
Z pewnością świetnie się dogada z młodym Jóźwiakiem, któremu #!$%@? miejsce na prawym wahadle, oraz jego kolegami Moderem i Puchaczem, którzy będą wniebowzięci, że jakiś Angol, który przez 24 lata nie rozważał w ogóle gry dla Polski ukradł ich najlepszemu przyjacielowi miejsce w kadrze w której on grał od wielu