Wpis z mikrobloga

Lubie wig20, wiekszosc skladu znam na wylot, kocham kghm, widac kiedy jest slaby a kiedy sie zbiera (a teraz jest slaby imo, niejednego zostawi na haku niedlugo), jest i cdr ktory rozumiem itd. Ale jest tez wsrod nich taki parch co sie nazywa #jsw , moze kojarzycie. Zero w nim logiki, do wczoraj spada 20% , wczoraj tez byl dzien odbicia na szerokim, idealny moment na odbicie tez jsw, ale parch robi bulltrap i konczy dzien czerwonym. Za to dzisiaj sobie rosnie wesolo jakby nigdy nic, jakby nie zabral mi wczoraj moich piniendzy, i glupio sie szczerzy, wiesz co, gon sie
#gielda
  • 10
@kot__morderca: To jest nic. Możesz „produkować” coś co nigdy nie było tak drogie, pokazać wyniki za Q2 ponad 13 krotnie lepsze r/r a i tak spaść w dzień, dwa później ponad 20% w 2 dni. Oczywiście mowa o #lwb
@SweetieX: zakładałem ze nie zamkną galerii handlowych na jesienny lockdown juz trzy miesiace temu https://www.wykop.pl/wpis/59013235/jak-w-zeszle-wakacje-bralem-short-wig-na-lockdown-/ , i spodziewałem sie wzrostu akcji takich firm jak lpp i ccc,choc sam wziałem amrest bo byl najnizej i imo mial najwiekszy potencjał. Jak juz stanie sie faktem i wszysccy uswiadomią sobie ze nie bedzie lockdownu, ostatni wsiądą na FOMO, to moze wtedy lpp zacznie sie korekcić

@Fr33 lwb juz wczoraj by odbiło jak nalezy nie
@bzyku95: cos jest z nim nie tak, jak ostatnio był slaby dolec i mocne odbicie miedzi to kghm ledwo podrygiwał, on powinien latać po 185+pln juz dzisiaj a tak nie jest. kghm spada juz sam z siebie nie patrzac zbytnio na surowce, wiec co bedzie jak one zaczną leciec. Moim wymarzonym scenariuszem byloby mocne wybicie miedzi na ATH, rusznienie tego sztrucla kghm pod 200pln zebym mogl zalozyc short na kilkaset k.