Wpis z mikrobloga

nie brak opinii, że Konfederacja to partia wiecznych nastolatków


@TenTypZez: to wspaniale się składa. Idea dorosłości w mainstreamowym wydaniu jest przereklamowana i nieatrakcyjna
  • Odpowiedz
@EvilToy: Jak takie dziecko w szkole, które zrobi inaczej niż pani powiedziała i będzie przez to „cool”. Te wszystkie dni „czegoś”, np. walki z depresją, ludzi z zespołem downa itd powstają właśnie, dlatego żeby osoby, które nie wiedzą nic na dany temat miały jakiś powód, żeby się czegoś dowiedzieć, zaciekawić. Problem zbyt dużej ilości samochód jest istotny, ale jak widać konfederaci wolą być konfederatami.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Jeżdżenie samochodem to totalnie jak jedzenie gówna. xDDD
Fiksacja fekalna lewicy - jak zwykle. xD

Karoluk na twitterze też to wrzucił. Lewica mówi jednym głosem w tej sprawie, bo fekalia to jest ich konik. xD

Prawica: robi to
  • Odpowiedz
@EvilToy: smutne i śmieszne zaczyna być to co lewicowi aktywiści miejscy zaczynają robić utrudniając coraz bardziej ruch i wpływając defacto negatywnie na logistykę, i życie codzienne ludzi pracujących(czyli nie was).
  • Odpowiedz
@EvilToy: @Theo_Y: @elf_pszeniczny:
Nie wiem czy wiecie, ale Dziambor pojechał na zlot takim oto samochodem który raczej stanowił jedną z atrakcji. Rozumiem że miał zapakować auto do autobusu/pociągu? Albo w ogóle olać zlot który odbywał się w tym dniu dla jakiegoś durnego vitrue signalingu? xD
Bo akcje takie jak Dzień Bez Samochodu czy Godzina Dla Ziemi to jest virtue signaling w najczystszej postaci, nic nie zmieniają,
Fennrir - @EvilToy: @TheoY: @elfpszeniczny:
Nie wiem czy wiecie, ale Dziambor pojech...

źródło: comment_1632525374AaN0pQtX8R0wOMBksmBg8j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fennrir: Ty chyba nie czaisz, że tu chodzi o jego dziecinne zachowanie, zresztą nie tylko jego, bo gdy był dzień bez mięsa czy coś (btw. nikogo nie obchodzą te święta w normalnym życiu, codziennie jakieś jest) to Sośnierz oczywiście musiał wrzucić zdjęcie jak to on się zajada hamburgerem w ten dzień i czerpie z tego przyjemność xD przecież to jest jakaś dziecinada poniżej wszelkiego poziomu, a napewno godności dorosłego człowieka,
  • Odpowiedz