Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na saunie. Oprócz saun jest tam również basen schładzający, woda tam ma około 5 stopni. Z racji, że jest to saunarium, ludzie chodzą w ręcznikach, a do basenu wchodzą nago. Wiadomo, o wiele więcej jest tam Panów niż Pan, ale Panie tez wchodzą.

No i teraz sytuacja wieczoru. Wszedłem do tego basenu, stała tam w rogu jakaś kobieta, na oko 25 lvl. Wchodzi Seba i mówi do mnie
- zimno co?
Nie #!$%@? ciepło, to nie jacuzzi debilu, ale odpowiadam
- nom, zimno
A co Seba na to?
- Hehe Pani to aż sutki stanęły z zimna
Kurtyna. Babka zawstydziła się i wyszła. Jakaś inna stała obok basenu i tylko burknęła, szkoda, że Panu opadł od tego zimna. Ogólnie mega dziwna i niezręczna sytuacja.
Spotkałem ową dziewczynę potem sam na sam w saunie i sama zaczęła temat, że może źle zareagowała w tym basenie, bo to tylko żart był, a to jej pierwszy raz, gdy odważyła się tam wejść i się zawstydziła. ¯_(ツ)_/¯

Ogólnie. Wróciłem do domu z takim zażenowaniem. Wszystkiego, od Seby, przez babke obok basenu, po tłumacząca się babkę w saunie, że dziś od rana spaceruje, żeby to rozchodzić i musiałem aż się podzielić.

#sauna #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow chyba #seksizm i chyba #gwalt #wyznaniezdupy
  • 8