Wpis z mikrobloga

@Koner1391: Myślę, że od pewnego pułapu (czyli kilka lat) BTC jest aktywem, który wymaga inwestowania w niego tylko tyle ile jesteśmy w stanie stracić. Realnie rzecz biorąc stał się niebezpiecznym aktywem dla każdego kto nie dysponuje dużymi ilościami pieniędzy i nie obraca dużą gotówką.

Skończyło się babci sranie i nie wyjmiemy z bajtkojna 1 000 000 złotych po wsadzeniu jednej wypłaty z januszexu za 2500 netto.

Większość osób albo pójdzie po
@Creamfields: Albo trollujesz, albo jesteś debil, który ma problemy z podstawowym pojmowaniem matematyki, jeśli uważasz, że BTC powtórzy takie wzrosty, jak na przełomie dekady. W każdym razie #!$%@? mnie obchodzi odpowiedź na to pytanie, po prostu lądujesz na czarnej.
@drippinsauce
@szuwarek

Piękny negatywny sentyment na rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak już posprzedajecie swoje coiny ze stratą i kupicie za to nowe pampersy to zaczną się wzrosty. Niestety cała magia w krypto polega na tym żeby wejść kiedy każdy na nie pluje. Tak było przez cały 2019 rok, teraz byście nie płakali nawet po spadkach o 30% jakbyście nadal byli kilkaset % do przodu.
co jest nie jasne?

@cocodzamboidoprzodu: to jak smutnym trzeba być człowiekiem żeby zakładać kogoś porażkę tylko po to żeby się nad nim wywyższyć na portalu ze śmiesznymi obrazkami
@pepsi22323: koleś 17.09 mówi że za hossa LADA DZIEŃ a lada dzień wszystko jebło na ryj o 25%. Gdzie Ty tu widzisz coś odwrotnie?
@szuwarek: typie ale on mowi ze hossa bedzie do konca roku ewentualnie poczatku 2022, wiem ze jestes trollem czy cos albo chcesz sie dowartosciowac ale historycznie zawsze wrzesien byl miesiacem spatkow a ostatni kwartal to byl miesiac pompy w cyklu BTC. Czy tak bedzie teraz byc moze, moze nie 200-300k ale kolo 100k moze sie zakrecic. A ty sie sugerujesz jednym tyogniem. Jestes albo nowy albo nie sledzisz na biezaco albo
@pepsi22323: ok, wytłumaczę Ci bo widzę że nadal nie kumasz. Jestem sobie Mireczkiem który usłyszał 2 tygodnie temu że ten bitcoin wraca znowu na szczyty, Salwador i te sprawy. Wchodzę w piątek na jutuba i widzę takiego ładnego pana czarusia w garniturku i okularkach i mi mówi, że hossa lada dzień (czyli pewnie w poniedziałek, góra wtorek), 300k najpóźniej w marcu. No to kurła kupuję pod korek, bo przecież pan z
koleś 17.09 mówi że za hossa LADA DZIEŃ a lada dzień wszystko jebło na ryj o 25%. Gdzie Ty tu widzisz coś odwrotnie?


@szuwarek: Problemem nie jest Gancarz, ale twórca kanału który clickbajtuje na potęgę. Zresztą sam Gancarz niedawno mówił, że będzie jeszcze spora korekta przed rozpoczęciem się kreowania bańki. Co zresztą było oczywiste po odbiciu BTC z 29K na 52k