Wpis z mikrobloga

@bad_motherfucker: Hibernując AccuBattery będziesz mieć mniej dokładne pomiary - ta aplikacja raczej potrzebuje działania w tle, aby spełniać swoje zadanie.
W jakim celu zamierzasz korzystać z Greenify? Masz ≤2 GB RAM?
Używałem Greenify przez parę lat, więc mogę coś podpowiedzieć (odpowiedzieć na pytania, itp.), ale uważam, że na współczesnych smartfonach nie ma sensu.
@mp107: przez 6h nieużywania telefonu poszło mi 20% baterii, myślę że spowodowane jest to że aplikacje w tle zabrały dużo ponieważ po tych 6h dalej mogłem wejść do apek bez ponownego załadowania się. Na rom miui tak nie było tylko tak się dzieje od zainstalowania romu pixel experience.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bad_motherfucker: To raczej wina którejś konkretnej aplikacji (błędu w niej), która z jakiegoś powodu "mieliła" procesorem bardziej niż powinna. Może to być też przejaw zużytej baterii - nagły spadek poziomu naładowania to jeden z typowych objawów.

Czy widać w ustawieniach baterii, która aplikacja mogła to spowodować? Jest tam widoczną jakaś aplikacja o wyraźnie dużym zużyciu energii, której - tak na logikę - nie powinno tam być?