Wpis z mikrobloga

@dizel81: A ja mam niejasne wrażenie, że odkleja się od rzeczywistości coraz bardziej. U nich coś poszło nie tak z rozwojem i budową systemu wartości.
1. Nikt go do tłumaczenia z tego co pije i je nie zmusza a pisze z takim cwaniactwem, że nie musi się tłumaczyć tak jakby go ktoś zmuszał albo nie miał prawa pisać o tym co jemu jest niewygodne.
2. SAM to wystawia na widok publiczny,
@adik75: dla mnie właśnie się powinien tłumaczyć oczywiście nie w taki sposób bo jest zależny od widzów, jak niepełnoletnie dziecko od rodziców.
Gdyby na tym nie zarabiał i z tego nie żył to niech robi co chce, a tak skoro jest utrzymywany przez widzów to mają prawo takie rzeczy mu pisać.
@dizel81: Tak, co do widzów to mają prawo oceniać i pisać niezależnie ile mają lat a jego odpowiedzi lub mataczenie i nie odpowiadanie to jednak jest wyraz jego wolnej woli. Ma prawo mataczyć a my to oceniać. Tak jak napisałem odpowiada jeśli chce i tłumaczy się z różnych tam rzeczy jeśli chce typu wizy i inne bzdury. Jednak ze zbiórki np. ze zrzutki to już "nie musi", wzięli pieniądze i powiedzieli
@wataf666: też uważam że jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia to powinien się publicznie rozliczać dla wszystkich niezależnie czy ktoś wpłacił czy nie, no ale w przypadku Gapy czy prezesa wiadomo że czegoś takiego nigdy nie będzie.
Do tego dziwi mnie zachowanie ich patronów że się tych rozliczeń nawet nie domagają.
Kto zna tych dwóch gagatków to wie o co chodzi, a reszta niech dalej będzie zaślepiona.
@wataf666: @dizel81: Chyba to, że umyślnie nie wyrażam się dość jasno i pozostawiam trochę do własnej interpretacji powoduje, że nie zrozumieliście intencji mojej wypowiedzi.
To, że nierozliczenie zbiórki w mojej prywatnej opinii w przypadku tych maharadżów w sposób oczywisty oznacza, że zmarnowali część pieniędzy jest tak oczywiste, że nie potrzebuję ich nieudolnych rozliczeń bo nawet gdyby były to pewnie mocno zmanipulowane. To oczywiste, że każdy uczciwy człowiek, gdyby był na