Wpis z mikrobloga

@brakloginuf i to ile razy, pilem tanie wina i kustosze w dużych ilościach, i zero mdlosci, wymiotow czy bolu brzucha
Jednak z 2 miesiące temu mój żołądek mimo ze zdrowy zaczął odrzucać alkohol, i tak już lyk taniego wina czy wódki powoduje natychmiastowy odruch wymiotny, a jak kiedyś pilem 8 piw 7.2% kuflowe tak tetaz po jednym smacznym reddsie mam bol brzucha, czuje jak by żołądek byl zapchany
Dodam że wypicie litra
  • Odpowiedz
@Piastan wątroba w normie,, żołądek w normie, fajki i inne używki moge brać wiadrami, jesc niezdrowe żarcie, pic pelno gazowanego picia i mój organizm to toleruje domaga się więcej itd
, niedoborow mam 0, leki przeciwwymiotne też nic nie działaja, sparzenie języka czy zjedzenie czegoś ostrego lub bardzo zimnego w celu sparaliżowania kubkow smakowych nic nie daje również, zasady i kwasy na jezyk tez nic dalej mój organizm odrzuca alkohol całkowicie.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: na litość boską, nie zadawaj takich pytań bo mi się przypominają czasy jak się takie pijało i kiedyś kupiliśmy takie co smakowało jak mydło. Wypić wypiliśmy, ale komandosem trzeba było zapijać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz