Wpis z mikrobloga

Lewactwo zdziwione że jak to się oni mogą razem bawić xDDD
Tyle lat powtarzamy o bandzie czworga a oni dopiero teraz to odkrywają. W telewizji wykreują się na wrogów by się ludzie żarli między sobą a jak jest naprawdę to widać doskonale. PiS / PO jedno zło a oni niech dalej myślą że sie czymś różnią xDD

Xtreme2007 - Lewactwo zdziwione że jak to się oni mogą razem bawić xDDD 
Tyle lat po...

źródło: comment_1632228789iZ4mphoaVt0LfrSnx2A6TK.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Xtreme2007 Gdyby Mazurek tak samo traktował PiS jak Konfederację, to bym powiedział, że jest profesjonalnym dziennikarzem, bo w robocie niezależnie od sympatii traktuje wszystkich ostro.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: @qluch: @Volki: Thusk pewnie kur*icy dostał, że jego ludzie dali się sfotografować jak ostatnie miernoty. PS. Waszym zdaniem Hoffman nawalił się jak dzika świnia, czy tym razem poszedł na odwyk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ?
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Kiedy ludziom polityka wchodzi za mocno. Ja też mam inne poglądy niż moi znajomi, a dalej razem pijemy sobie piwko, jemy pizzę i gramy w gry. Mentalność plemienna mocno siedzi w narodzie. Trzeba takie sprawy rozdzielać. To że ludzie mają inne podejście i rozwiązania różnych problemów, nie oznacza, że są złymi ludźmi.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: co? to politycy przeciwnych opcji na mównicy sejmowej mówią, że rządzących czeka prokuratura i więzienie, że będą rozliczać przekręty, a potem z tymi samymi osobami piją sobie na imprezie i ty nie widzisz w tym problemu? xD z tymi których uważasz za oszustów chodzisz na imprezy?
  • Odpowiedz
To że ludzie mają inne podejście i rozwiązania różnych problemów, nie oznacza, że są złymi ludźmi.


@niepopularna_opinia: nie no jeśli ktoś twierdzi, że ma mandat do mówienia Ci (poprzez głosowanie) co możesz robić, a czego nie możesz to jest zjebem. Serio nie przeszkadza Ci, że przy stole kolega, a przy urnie chce Ci zabrać własność/wolność?
  • Odpowiedz
Ja też mam inne poglądy niż moi znajomi, a dalej razem pijemy sobie piwko,


@niepopularna_opinia: to podaj przykład tych innych poglądów. Jakby twój przyjaciel gadał, że geje to podludzie i trzeba ich leczyć, albo że komunizm to jedyna nadzieja dla kraju, to nadal byłby twoim przyjacielem? Bo moim nie
  • Odpowiedz
@marv0oo: Tak bo jak każdy człowiek, oceniam znajomych po stosunku do mnie, nie do innych.

@Xtreme2007: Jeśli uwierzyłeś w te głupoty, to tylko twoja wina. Tak jak tych co wstawiali te gwiazdki ****. Partyjny bełkot, to nie jest informacja.
  • Odpowiedz