Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wygląda zaliczenie angielskiego na studiach? Jest co pół rok podczas sesji czy dopiero po koniec studiów? Jest jakiś podział na grupy? Nie ukrywam, że chciałbym zacząć od tego niższego poziomu (np. B1).
#studia #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6149c8b0fc6ad0000a56e51a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy gdzie i jak. Ja miałem na pierwszym spotkaniu ogólnym test kwalifikacyjny, żeby nas rozbić na poziomie. Napisałem na C1, więc byłem zwolniony z zajęć. Na koniec egzamin pisemny i ustny, jedno i drugie format maturalny. Zajęcia były co dwa tygodnie w grupach wg poziomu, trwały 2x 1.5h.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na uczelni, na której pracuję jest język obcy przez 4 semestry. W trakcie każdego semestru są jakieś testy itp. (trochę jak klasówki w szkole średniej) i każdy semestr trzeba zaliczyć na pozytywną ocenę na podstawie tych testów. Po czwartym semestrze jest egzamin (poziom B2, bo taki jest wymagany ma studiach).
Jak sama studiowałam na innej uczelni to też angielski przez cztery semestry, ale nie było egzaminu na koniec tylko
  • Odpowiedz
SłonecznyObywatel: Powiedz na jakiej uczelni, to ktoś ci odpowie konkretnie.

AGH: na początku jest test ze znajomości języka, na podstawie którego przydzielają cię do grupy. Jeśli jesteś na poziomie B2 lub wyżej, to po 2 semestrach możesz zdawać egzamin (ustny + pisemny), jeśli nie, to egzamin jest po 4 semestrach. Oprócz tego większego egzaminu końcowego są też egzaminy/zaliczenia na koniec każdego semestru, ale to już w gestii prowadzącego zajęcia.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz