Wpis z mikrobloga

Jestem ciekawy czy rzucicie się na Budkę i spółkę równie zaciekle jak na Sterczyńskiego, który chciał przekazać cierpiącym jedzenie i leki? Zwłaszcza, że zjazd sondażowy będzie gigantyczny, a o to przecież mieliście do Franka największe pretensje ¯_(ツ)_/¯

Tusk powinien #!$%@?ć Bedoesa i tych nieudaczników w trybie natychmiastowym - jeżeli liczy jeszcze na jakikolwiek damage control.

Dzisiejsze elity. Teatr lalek. Hołownia zaciera rączki.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlibka #bekazlewactwa #bekazpo
TywinLannister - Jestem ciekawy czy rzucicie się na Budkę i spółkę równie zaciekle ja...

źródło: comment_16322188611jq98mYeJSzj8p0aAIveqq.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Tywin_Lannister: Przykry tydzień dla polskiej polityki i dziennikarstwa. Najpierw Skórzyński i potwierdzenie, że sobie miło pomaga jednemu z głównych polityków, którzy próbują #!$%@?ć jego stację, teraz hipokryzja czołowych opozycjonistów. Chyba ostatnie nadzieje ze mnie parują odnośnie zmian w tym kraju.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: jako wyborca nowoczesnej i niestety z Bożej łaski KO uważam ze Budka z ekipa powinni trafić na śmietnik historii. Idiota z zerowa wyobraźnia i totalny dyletant polityczny.

Ha tfu
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Gadka, że po czymś takim będzie gigantyczny zjazd w sondażach pokazuje tylko totalne oderwanie od rzeczywistości. Nie będzie żadnego zjazdu.

A Sterczewski w dupie miał tych ludzi. Po prostu dla niego to była fajna okazja by się polansować.

A Budkę #!$%@?ć. Wplątanie się w imprezę z PiSowcami sondażowo nie jest żadną katastrofą ale i tak jest nieprzyzwoite i wpływające negatywnie na wiarygodność co jako były szef partii powinien wiedzieć.
  • Odpowiedz