Wpis z mikrobloga

Jestem ciekawy czy rzucicie się na Budkę i spółkę równie zaciekle jak na Sterczyńskiego, który chciał przekazać cierpiącym jedzenie i leki? Zwłaszcza, że zjazd sondażowy będzie gigantyczny, a o to przecież mieliście do Franka największe pretensje ¯_(ツ)_/¯

Tusk powinien #!$%@?ć Bedoesa i tych nieudaczników w trybie natychmiastowym - jeżeli liczy jeszcze na jakikolwiek damage control.

Dzisiejsze elity. Teatr lalek. Hołownia zaciera rączki.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlibka #bekazlewactwa #bekazpo
TywinLannister - Jestem ciekawy czy rzucicie się na Budkę i spółkę równie zaciekle ja...

źródło: comment_16322188611jq98mYeJSzj8p0aAIveqq.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Zwłaszcza, że zjazd sondażowy będzie gigantyczny,


@Tywin_Lannister: Każdy kto był na tej imprezie powinien być #!$%@?, bo Budka mówiący na konwencji o rozliczaniu PiSowców, kiedy parę dni wcześniej był na imprezie z Szumowskim jest niewiarygodny, ale wątpię że to jakoś zauważalnie wpłynie na sondaże.
  • Odpowiedz
@nadsztygar: Ma kolegów wśród polityków. On z tego żyje przecież, że z nimi gada na wizji. Później wszyscy razem walą bruderszafty na imprezach, a potem grzmią o rozliczaniu się wzajemnym. Cyrk.
  • Odpowiedz