Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Już zaraz kolejny banner z Kokomi a na tagu cisza. Wywnioskować można że większość z nas się wyzerowała na Shoguna xddd poprawcie mnie jeśli nie mam racji. Zresztą Kokomi wydaje mi się postacią typowo dla fanboy'i genshina i zapchaj dziurą przed kolejnymi bannerami.
#genshinimpact
  • 11
@bukem: u mnie w teorii pity 65 ~~ gemów trochę jest, ale cieżko powiedzieć czy Kokomi będzie dobra jakkolwiek. bardziej po te 4 stary bym wishował niż po nią samą ale jeśli wygram kolejne 50/50 to po prostu sobie będzie i może nawet się kiedyś przyda

patrząc na to
https://genshin-wishes.com/global-stats/all

widać jak ludzie shoguna wishowali i przepalone zostało sporo gemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bukem: Zapchajdziurą to raczej chyba były re-runy. Aczkolwiek ja Kokomi nie jestem w sumie zainteresowany, mimo, że brakuje mi healera w drużynie. Ale też się nie wypowiadam, bo kwestie mety mam gdzieś i losuje te postacie, które mi się podobają c:
@bukem: C4 szogun, C8 sara to nie dziwota że nie ma za co rollować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bannery to od teraz wszystkie skipuje albo do homy jak będzie spoko broń druga albo do następnej ciekawej postaci. Z bannerów kokomi dosłownie nic nie potrzebuje to ez skip.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bobowicz: ciekawa strona widać że Raiden rozbiła bank w sumie sam w pompowalem prawie 200 wishy. Ciekawi mnie czy jakaś postać jeszcze taki hype może zdobyć bo w porównaniu do reszty bannerow ciężko będzie przebić ten obecny
@bukem: zależy co ciekawego wymyślą, Ganyu na rerunie może być mocno rollowana. Też wrzuciłem ze 160 wiszy w ten baner właśnie, zobaczymy i kiedy 3.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)