Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Pierogies: fakt to policja powinna przejeżdżając wlepić mandat, w końcu widzą Wykroczenie powinni reagować. Ale i tak sprawiedliwość spotkała kierowcę który ma za nic prawa pieszych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@gomjeden: szedłem z dzieciakiem z pchanym rowerkiem chodnikiem, kierowca zostawił może z 20-30 cm chodnika, nie dało się przecisnąć musiałem zjechać z chodnika na ulicę i ominąć panicza.

Zrobiłem zdjęcie, wysłałem na stop agresji drogowej bo się #!$%@?łem
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Powiem Ci tak: Niedziela wieczór, typowe polskie osiedle. Okolica dosłownie #!$%@? samochodami. Stoją wszędzie, połowa z nich w miejscach w których teoretycznie nie wolno parkować (nawet część z nich podstawiona na chama na jednym pasie ulicy przy zakazie zatrzymywania). I teraz przejeżdża sobie Straż Miejska i ma to wszystko w dupie. Z jednej strony ich rozumiem. Deweloperzy budując osiedla oczywiście nie przewidzieli odpowiedniej ilości miejsc parkingowych. Na 10 mieszkań przypada
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdrcftvgy: Wzywali Cię na komisariat? Ile ludzi liczy miasto?
@ToJestNiepojete: nie, nie przesłuchiwano mnie itp.

Jedyne co zrobiłem to zdjęcia, mail, wniosek o ukaranie, swoje dane i dane auta i tyle.

Miasto 30tys, maila wysyłałem na lokalna stop agresji drogowej do miasta wojewódzkiego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ReeceWithouterpoon: no ale masz na myśli patrole czy zgłoszenia? Bo jak ja dzwoniłem to do godziny zazwyczaj ktoś był ¯\_(ツ)_/¯ a że sami nie kontrolują no to zgoda, ale też zastanawiam się czy w milionowym mieście to możliwe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdrcftvgy: Wykopowi prawnicy piszą, że zawsze w takich sprawach wzywają świadka na komisariat, bo trzeba papiery podpisać. A jesteś już kolejną osobą, z relacji której wynika, że praktyka bywa zupełnie inna. Gorzej jak obwiniony pójdzie do sądu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ToJestNiepojete: nawet jeśli pójdzie, to nie będę wzywany, moje zeznania nie wniosą nic nowego do sprawy, zdjęcia są wystarczającym dowodem dla sądu.

Kiedys wyprzedzałem ciągnik na podwójnej, zostałem nagrany a film wysłano na policję. Dostałem mandat, podpisując go spytałem policjanta a co gdybym poszedł do sądu czy bym poznał zgłaszającego?policjant powiedział że tamten pan nie byłby nawet wzywany na rozprawę bo to film jest głównym dowodem w sprawie.

Nie wiem natomiast
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heheszek_wspanialy: skończyłem z tolerowaniem wymuszania które muszę znosić codziennie w tym miejscu. Tak samo jak ciebie, piecze teraz dupa kierowców którzy wylądowali na tablicy i piszą komentarze ,że to ja jestem tym złym. Typowe polactwo.
  • Odpowiedz