Wpis z mikrobloga

Jak masz jakies pytania jesli chodzi o Hampshire (Southampton), to wyslij DM.

Ale ogolnie to jezeli nie preferujesz pracy w biurze to podzielam zdanie Budo w komentarzu wyzej.
@piwniczak na pewno nie bedr dojezdzac jak debil 2 h do londynu, ale dzieki


@Januszka: a kto mowi o dojazdach 2 godziny? Czesto szybciej dojedziesz do pracy z miasta poza Londynem niz z 2-3 strefy Londynu, ale to zalezy gdzie chcesz sie wyprowadzic. Wiadomo ze jak do West Midlands to dojazdy do Londynu nie maja sensu.
Jezeli chodzi o pensje w malych miastach to kiedys sie rozgladalem lokalnie i okazuje sie
@Januszka: ja obecnie pracuję full remote dla firmy w Londynie mieszkając w Rayleigh (SS6). Wcześniej dojeżdżałem do Shoreditch, teraz przynajmniej nie ucieka mi 3 godziny dziennie na dojazd :)
@piwniczak: dzieki za info. nie pracuje w centrum londynu akurat, do pracy mam 25 minut z buta co jest szybciej niz samochodem.
@the4dk: wlasnie ten caly dojazd akurat mnie dobija, po prostu jest to dla mnie zmarnowany czas, ale z tego co tu piszecie poszukam pracy full remote a potem zmienie miasto. dzieki!
@Januszka: W czasach covidozy znalezienie zdalnej pracy w IT to żaden problem, nawet jeśli mowa o juniorskich posadach. Choć możesz też szukać opcji jakieś pracy na miejscu, do którego się chcesz przeprowadzić, bo wtedy możesz dostać ekstra hajs na przeprowadzkę. Sporo firm takie coś oferuje, a jak dobrze poszukasz i będziesz miał szczęście to idzie znaleźć pracę na miejscu, gdzie idziesz raz w miesiącu do biura, a reszta to praca zdalna.