Wpis z mikrobloga

banot to jest antyszczepionkowiec?


@mirasKo-Kalwario: to wie tylko banot, który publicznie o swoich poglądach nie mówi. Najprawdopodobniej było tak, że bnt nie przepuściłby okazji, żeby wspiąć się wspólnie z Alainem Robertem. To że Alain Robert się wspinał protestując to inna sprawa. W każdym razie nie warto wierzyć w rzeczy przeczytane na wykopie - szczególnie teraz, gdy społeczeństwo (nie tylko wykopu) jest spolaryzowane do granic możliwości. Każdy tylko szuka okazji, żeby
  • Odpowiedz
borelioza nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia


@Fiktorianin: Dlaczego tak twierdzisz? Bo na jakimś gównoportalu są fejkowe wpisy fejkowych profili niby lekarzy z takim stwierdzeniem? Rzeczywistość jest nieco bardziej skomplikowana i odpowiedzialny lekarz w sytuacji gdy nie ma jednoznacznych badań stwierdzających bezpieczeństwo preparatu przy danym typie schorzenia (popartego odpowiednimi badaniami na grupie chorych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) będzie raczej odradzał niż zachęcał do szczepienia. Poza tym
  • Odpowiedz
Dlaczego tak twierdzisz? Bo na jakimś gównoportalu są fejkowe wpisy fejkowych profili niby lekarzy z takim stwierdzeniem?


@NiebieskiWStringach: Twoje pytanie zawiera tezę, że czytam polskie gównoportaliki z fejkowymi lekarzami, mimo, że nigdzie się na takie portale nie powoływałem. Nieładnie. Nie czytam polskich gównianych portalików.

https://www.lymedisease.org/covid-vaccination-side-effects/

Ale nie jestem tu po to, żeby się o to spierać, bo po pierwsze - to nie moje zadanie - a po drugie - doprowadzi
  • Odpowiedz
banot to jest antyszczepionkowiec?


@mirasKo-Kalwario: nigdy nic na ten temat nie mówił w swoich filmach, za to mówił czasem, że uważa, że ludzie powinni móc robić to, co chcą ze swoim ciałem, więc zakładam, że jest przeciwko obowiązkowi szczepień. Ale to moje domniemania, a nie informacja z filmów.
  • Odpowiedz