Wpis z mikrobloga

@jukel: to fajnie że wsadzasz mi coś w usta na siłę bez mojej zgody, jak ostatnie chamidło, tylko dlatego że tobie jedynemu taki stan rzeczy się podoba. I w twoim wyobrażeniu tak wygląda normalna kulturalna debata i to są zwyczaje które wyniosłeś z domu? xD

Paliwa alternatywne w Polsce to mzonka i właśnie dzięki nieudolności polskich elit politycznych decydujących o losach narodu przez dwie ostatnie dekady (czyli różne środowiska polityczne) jesteśmy
@Panteraa: ja mam fiata 500 a nie mustanga więc miesięcznie robi mi to różnice 50zl w stosunku do tego co było kiedyś xD


@PakujWalizki Dolicz wzrost cen innych towarów. Przecież jak transport drożeje to zawsze się to w końcu odbija na cenie. Tak saba z kosztem energii.
@Variv: to fakt woda, śmieci, energia elektryczna, drożejące warzywka ze względu na anomalie pogodowe czy nigdy niekończąca się pogoń za własnym mieszkaniem to są kwestie które martwią mnie dużo bardziej niż tankowanie mojego fiacika
@widme: poczytaj sobie chociażby jakie eksperymenty robią Norwegowie przy pomocy Solarisa. Trolejbusy to być może przyszłość


@PakujWalizki: Tak, eksperymenty. Europa nie zamawia masowo elektryków, faktycznie jest ich dużo, ale większość zamówień Solarisa to dalej tradycyjne diesle.
@Qrka jak to mój sąsiad trep powiedział, on głosuje na PiS bo dostał tyle podwyżek że parę groszy więcej na paliwo może dać, w dodatku on się nie zna ale poprzednicy mówili że nie ma pieniędzy a PiS daje 500plus i jest i można, no i w dodatku tamci te stocznie zamknęli...
ja mam fiata 500 a nie mustanga więc miesięcznie robi mi to różnice 50zl


@PakujWalizki: aha, dlatego masz oszczędne auto, żeby się chwalić, że będziesz płacił więcej. Zagłuszasz tym jakieś myśli? Czy tak dla jaj trolujesz, a ten fiat jest w planach?