Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki pomóżcie w wyborze. Szukam jakiegoś dobrego czytnika ebooków. Słyszałem, że najlepszym do tego celu jest #kindle od #amazon . Niestety nigdy nie miałem styczności z tymi produktami i ich ekranami. Faktycznie wrażenie jakby czytało się zwykłą książkę i oczy nie męczą się jak przy zwykłym ekranie? Jeżeli tak to znajdzie się jakiś który spełni moje wymagania?

Poszukuję czegoś z:
- port USB-c - nie musiałbym się zaopatrywać w dodatkową ładowarkę, mógłbym wykorzystać tę do komórki
- długi czas na baterii
- możliwość odczytania wielu podstawowych formatów z pdf na czele
- możliwość wstawienia zakładek aby móc szybko przejść do konkretnej strony czytanego ebooka
- fajnie jakby był Bluetooth aby można było szybko i bezproblemowo przesłać książki z komórki
- możliwość dostosowania tekstu czytanej książki pod siebie (zmiana m.in. wielkości tekstu)
- podświetlenie które nie będzie "oczojebne" aby móc czytać w nocy

A może nie Kindle to coś innego? Czego Wy używacie i jakie (według Was) to coś ma zalety i wady?

  • 7
Faktycznie wrażenie jakby czytało się zwykłą książkę i oczy nie męczą się jak przy zwykłym ekranie


@Ar_0: tak. bierz coś z paperwhite. gniazdo ladowania nie jest takienznowu ważne bo ladujesz raz na kilka(nascie) tygodni