Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wypokk_: ja mam czarne spodnie materiowe bez kantu, marynarkę beżową sztruksową i koszule błękitną bez wzorów. Cichobiegi czarne matowe. To jest moja stylówa na takie imprezy. Zero krawatów bo bym się udusił przy zakładaniu.
  • Odpowiedz
@wypokk_: dobrze skrojona, jakościowa koszula wraz z casualowymi chinosami będzie się i tak sto razy lepiej prezentować niż wszystkie te wujki w chabrowych garniturach i włosach na chamski żel xD. Także nic się nie bój
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wypokk_: jak jeden dzień i jest to dworek, dla mnie jednak garnitur. Z tym, że nie konkretnie czarny. Ja lubię granatowy, biała koszula, dobrany krawat, poszeta, buty i pasek w brązie. Chyba kwintesencja uniwersalności na tego typu imprezy

@Iskaryota co do chinosów, dla mnie ideolo w takim miejscu na ewentualny drugi dzień wesela, wtedy można już troszkę poczarować
  • Odpowiedz
@wypokk_: Jak nie chcesz teraz kasy wydawać na nowy gaarnitur (bo nie wiem, np. następna okazja do założenia garnituru to jakiś bliżej nieokreślo9ny odległy czas), to ja bym doradzała kupić sobie jakieś ładne wąskie spodnie (koszt +/- 150 zł) + koszula + marynarka od garnituru, bez krawata i luz, będziesz pięknie wyglądał jak to wszystko dobrze dopasujesz.
  • Odpowiedz