Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niecałe 30 sekund instrukcji dla was: jak znaleźć przyjaciół po studiach?

Myślę, że sprawdza się też w przypadku znalezienia znajomych ogólnie / jako dorosły / w pandemicznej rzeczywistości / w dobie internetu lub nawet jak znaleźć dziewczynę.

Było kiedyś na mirko ale zostało usunięte. Co myślicie?

#tiktok #znajomi #przyjaciele #zwiazki #relacje #przegryw #samotnosc #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614705be942c94000b1dd404
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Niecałe 30 sekund instrukcji dla wa...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnaŚwinka: Ale cope że strony tego typa w okularach. Co ci da, że będziesz chodził co tydzień do szkoły tanća? Odpowiedź brzmi: nauczysz się tańczyć jeżeli będziesz chodził odpowiednio długo. No i tyle, bo ludzie właśnie w tym celu tam przychodzą oprócz jakichś desperatów próbujących maskować fakt, że przyszli tam poznać dziewczynę. Nie mówię, że nie można tam poznać żadnych znajomych, ale to przy okazji i rzadko. Szkoła to jest ZUPEŁNIE
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, jest zupełnie inna, co nie znaczy że koleś z filmiku ma po prostu racje. Mimo jeśli szansa na znalezienie kumpla w szkole średniej, a w pracy jest dużo większa. To dalej, zmieniając prace na inna, będziesz miał kontakt z nowymi ludzmi, i prawdopodobienstwo ze znajdziesz ziomeczka jest większe. Zresztą, kiedyś opisywałem tu zarąbisty sposób na poznanie nowe osoby, stosunkowo prosty
  • Odpowiedz
Pisałem o tym tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/60195181/gdzie-sie-szuka-nowych-znajomych-w-doroslym-zyciu-/
Przekleje to co tam pisałem:
Jakiś czas temu miałem podobny problem co ty. Też ciężko mi zawierać nowe znajomości w realu, w taki naturalny sposób (np w pracy, albo gdzieś na mieście), najprawdopodobniej mam lekką fobie społeczną. I wpadłem na genialny pomysł, przeprowadzić się do innego miasta w czasie pandemii xD

Założyłem konto na tinderze. W opisie napisałem wprost, że szukam jakiś znajomych, napisałem co lubię robić itp. Spotykałem się może z dwudziestoma różowymi, że moja fobia społeczna przestała się objawiać podczas tinderowych spotkań (nawet mój psychoterapeuta jest zaskoczony jak bardzo to było skuteczne)

Efekt?
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: Nie przesadzajcie. Dajecie coś przykuwające uwage na pierwsze zdjęcie, nie koniecznie swój ryj (po to aby różowa się nieco zainteresowała profilem i zechciała jednak zerknąć do tego opisu), dobry opis, i sam fakt że nie szukacie czegoś romatycznego na tinderze jest tak kontrastowe, jak nietypowe, że różowe same będą pisać. Serio

Oczywiście nie zawsze to będą piękne różowe, ale nie o to tutaj chodzi aby to były atrakcyjne dziewczyny
  • Odpowiedz