Wpis z mikrobloga

@Lilijann:

Powiem tak.

Co do samego biletu to zmiana nazwiska jest możliwa tylko w 2 przypadkach : Literówki bądź prawnej zmiany ( np. zawarcie związku małżeńskiego ). Jeśli jest to któraś z tych sytuacji to powinnaś skontaktować się z MyTrip. Jak by zaczęli ci gadać bzdury że nie mogą zmienić biletu bo np. to są loty Lufthansy i do nich masz dzwonić to im powiedź że są idiotami bo zmiany
  • Odpowiedz
  • 0
@Bazooka no właśnie zmieniłam nazwisko bo zawarłam związek małżeński, miałam jeszcze korzystać ze starego dowodu przez jakiś czas, ale zdarzyła się sytuacja niezależna ode mnie i musiałam ten nowy dowód wyrobić... I teraz mi robią problemy
  • Odpowiedz
@Lilijann: Co za mendy. Albo im się nie chce albo udają głupich żeby oszczędzić ( takie biura podróży często mają dziwaczne licencje na systemy rezerwacji gdzie płacą np za każdą wprowadzoną zmianę w rezerwacji ).

A kiedy masz ten lot?
  • Odpowiedz
  • 0
@Bazooka Jutro... Bo cały tydzień była szarpanina raz z nimi raz z Lufthansą, maile... No jestem bezradna. Pomyślałam że przy odprawie za dopłatą coś zrobię pokazując stary dowód i akt małżeństwa
  • Odpowiedz