Wpis z mikrobloga

@Kempes: Jakie to jest #!$%@? surrealistyczne, że władze państwowe biorą na poważnie wymysły chłopów o czarującym facecie w niebie xD To tak, jakbym ja miał dowody w sprawie powiedzmy morderstwa w domu. Policja nakazuje mi oddać narzędzie zbrodni a ja mówię, że muszę się skonsultować z szamanem w nikaragui bo my wierzymy, że w środku wulkanów żyją duchy koni bez tylnych nóg i one nam kazały w swojej książce nie oddawać.
@Kempes: Przecież to jest paranoja. Przecież to właśnie episkopat jest oskarżany o o szereg przypadków pedofilii w kościele i tuszowanie sprawy. Oni nie powinni być współpracownikami policji tylko #!$%@? podejrzanymi, przeszukania i przesłuchania powinny się odbyć już dawno i teraz powinny być procesy oskarżonych.

To tak jakby chcą rozbić jakiś gang czekać aż członkowie gangu sami przekażą dowody na swoje przestępstwa.
@Kempes: Nami Polakami rządzi tylko papież ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak na poważnie, to całe szczęście coraz więcej ludzi w tym większość młodych nie daje się nabrać na jakiegoś samolubnego bożka, który każe modlić się do siebie, bo ci rączki #!$%@? i co niedzielę wraz z innymi ludźmi z kołkami w głowach oddawać hołd. Jak trzeba mieć wyprany mózg żeby chłopów w sukienkach traktować jak aniołów, które
@Matti28: Tu nie jest zły "samolubny bożek" tylko panowie w sukienkach którzy robią pieniądze na jego wizerunku. Nie atakuj religii w biblii nie ma nic na temat ukrywania pedofili.