Wpis z mikrobloga

25lv, 183cm, 95kg sylwetka mezo, brak zakoli, zarost pełny, mocny zarysowany profil szczęki, szerokie barki.
Mieszkam na chacie z rodzicami, w sumie to tylko śpię bo tyram po 12h żeby mieć hajs bo chce sobie coś wynająć.

Nigdy dłużej w związku z nikim nie byłem, sex był normalnie, często roksa bo szkoda czasu mi na bajery no i nie ma gdzie się pogrzmocic nie to co u jakiejś młodej roksanki, lubię konkrety.
Nie spinajcie tak mocno o związki czy laski chociaż to jest bardzo ważne do sex jest spoko. Macie ciśnienie to normalnie se ogarnicjie jakaś młoda roksanke, a nie poniżajcie siebie samych tak jakby dziewczyna była jakims osiągnięciem, normalnie se spokjnie żyjcie i cieszcie sie życiem nie ograniczając sie w niczym.
Sam mógłbym mieć już pare związków ale mi zwyczajnie szkoda na to czasu chociaż troche lepiej sie żyje ze względów logistycznych ale nudzi mi sie jedna. Wszystkie są takie same. A presję społeczna miejcie w dupie o utwardzajcie swoj charakter ale nie skrajnie ziejąc nienawiścią do dziewczyn.
Na pewno są tuttaj jakieś osoby co cierpią z tego pwoodu dlatego spokjnie, z czasem wszytko przyjdzie- najważniejsze to umacniajcie samych siebie i róbcie co chcecie bez jakiś dram czy przejmowania sie innymi.

#przegryw
  • 19
@adversarius: Pozwól że przyrównam to do sytuacji gdzie są dwie osoby z różnym dostępem do jedzenia. Jedna ma kase i ją stać na zakup żywności, ale nie chce jej sie po nią chodzić do sklepu wiec rzadko kiedy coś je.Druga - nie stać ją na posiłek i rzadko cokolwiek może wziac do ust i mogłaby zrobic dużo bo jej na tym zależy bo jej tego brakuje a po czesci brakuje jej
@adversarius: mowienie żyjcie sobie spokojnie itd ze spoko zaruchacie to jak mowienie melenowi na ulicy ze lepiej by se bułke kupił niz flaszkę, niby dobra radę ale #!$%@? w ogole nie praktyczna jaka sie czlowiek czuje jak gowno i nie ma znajomych wiec nigdzie nie poznaje lasek
@karix98: stosując się do twojej tezy powiedzmy ze jest nie tylko twoja ale nieznając swojej nie możesz widzieć tej „innej”, a być może i by jej nie było.
Tymczasem Ty nie wiesz jak w sobie coś zmienić a co dopiero na zewnątrz próbować