Wpis z mikrobloga

Napiszę sobie jeszcze raz bo widzę że usunął komentarz i zablokował bo się chłop przestraszył

@dutchtherapy nie wywiązywało się z rozdajo przez ponad dwa tygodnie, nie odpowiadało na wiadomości żadnego z pięciu wygranych (ale na mirko to potrafili odpowiadać) wysyłając 3x mniej wartą nagrodę niż byłą wygrana. Dopiero po przeniesieniu rozmowy na mirko postanowił odpowiedzieć i wysłać prawidłową nagrodę.

wklejam usunięty tekst z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/60507571/hej-przedstawiamy-mimo-ze-juz-chwile-po-premierze-/ bo mnie #!$%@? taka januszerka

"Nie polecam, walą w #!$%@?, w ostatnim rozdajo brak odzewu przez 2 tygodnie, dopiero jak uderzyłem publicznie a nie na priv to z łaską się odezwali"

Tak więc nie polecam nic kupować u tej januszerki, lepiej kupić gdziekolwiek indziej

Jeszcze wrzucam screen z rozmowy żeby nie być gołosłowny

#greenout #dutchtherapy #wykopjointclub
HaPPe - Napiszę sobie jeszcze raz bo widzę że usunął komentarz i zablokował bo się ch...

źródło: comment_16319660203bkvPtNjl0EYEcAZSH8zzF.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@dutchtherapy: Jaka była nagroda w rozdajo które wygrałem, na co kod mi wysłaliście i dlaczego nie odpowiadaliście przez 2 tygodnie będąc jednocześnie aktywni na mirko? XD
@saszka-bc: No tak, buhu, Ja mam #!$%@? w to co wygrałem, a że już nie mam #!$%@? jak mnie ktoś w #!$%@? robi to januszerka jest? Jak wygrasz w totka 2tys złotych i dostaniesz 200zł to też sobie powiesz "#!$%@?, wygrałam to może też
  • Odpowiedz
@dutchtherapy: No tak, dwa tygodnie nie udało się zajrzeć. No ok, może być i tak. Szkoda tylko że jak inny wygrany w tym rozdajo wam podobnie odpisał to otrzymał od was odpowiedź, cytuję "A, ok" i tyle XD
  • Odpowiedz
@galaxybear: Nie wszystkie właśnie ( )
Ale ciężko się przebić z legitnym towarem jak ten będący scamem ma wpompowane grube pieniądze w marketing. Ale spoko, kwestia czasu. ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz