Wpis z mikrobloga

#finalcut #apple

Pomóżcie proszę bo siedzę nad tym dobre kilka godzin . W inspektorze audio mam tylko takie ustawienia jak widać na zdjeciu a nie mogę zmienić ustawienia kanałów . Co jest nie tak ?

Jestem początkującym w final cut. Oglądałem tutoriale i szukałem odpowiedzi w internecie ale nigdzie nie mogę do tego dojść . Wyświetlają się tylko role kanałów audio a nie mogę nic zmienić stereo/mono itd

Help ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dungor - #finalcut #apple 

Pomóżcie proszę bo siedzę nad tym dobre kilka godzin . ...

źródło: comment_1631917201WPaC9cIIrfZyvIgeGncqOB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Dungor: bo masz to scalone w compound clip. Musisz wejść w ten compound cilp na timeline(czyli klikasz dwa razy szybko na ten plik i otwiera się zawartość compound clip. Wtedy widzisz zawartość i wedle potrzeby ustawiasz się na odpowiednia ścieżkę i w inspektorze masz już możliwość stereo/mono
  • Odpowiedz
@Dungor: To super ze moglem chociaż trochę pomoc. Widziałem rano to samo zapytanie na grupie Apple Polska na FB i brak odpowiedzi stad właśnie zapytałem czy z moim pomysłem udało się rozwiązać problem. Polecam grupę Final Cut Pro Polska na fb. Tam prędzej uzyskasz odpowiedz bo na tych innych grupkach raczej nie maja pojęcia o FCP
  • Odpowiedz